⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jeigu mėgstate dėliones, tikrai esate girdėję apie CherryPazzi - vienas gražiausių ir kokybiškiausių dėlionių. CherryPazzi - lenkiškas prekės ženklas. Kiekviena dėlionė išsiskiria unikalumu ir grožiu. Tai tikras meno kūrinys, kuris nudžiugins kiekvieną dėlionių mėgėją.


Išskirtiniai šios prekės ženklo bruožai du.

CherryPazzi (puzzle) dėlionės internetu

Rasta: 36
  1. 1
  2. 2

Rasta: 36
  1. 1
  2. 2

Pirmiausia, tai puikūs vaizdai, antra - kokybė. 2,2 mm storio geros kokybės kartonas, iš kurio pagamintos CherryPazzi dėlionių detalės, itin tvirtas ir patvarus. Unikali kiekvienos detalės forma neleis suklysti - detalė bus patalpinta tik į jai skirtą vietą. Dėl specialaus kiekvieno dėlionės elemento dizaino sukibusias detales lengva pakelti. Sudėliojus dėlionę, galima ją lengvai pakelti ir visą - ji tikrai nesubyrės, o tai itin reta net tarp pačių geriausių šių prekių ženklų.


CherryPazzi - išskirtinės kokybės produktas. Kruopščiai parinkti vaizdai ir spausdinimo kokybė yra neatsiejamos CherryPazzi prekės ženklo kūrimo sudedamosios dalys. Tai produktas pagamintas su meile.


Dėlionės – tiek suaugusiems, tiek vaikams įdomi pramoga. Šis užsiėmimas puikiai tinka ne tik mėgėjui. tai smagus visos šeimos laiko praleidimas. Surinktas paveikslas, jeigu jis tokios geros kokybė kaip CherryPazzi, taps tikra interjero puošmena.


Dėlionės tikslas - sudėlioti vieną paveikslėlį iš atskirų jo elementų. Šis užsiėmimas lavina atidumą, dėmesingumą ir vaizduotę, kantrybę ir atkaklumą, taip pat stiprina atmintį ir skatina kūrybiškumą. Dėlionės moko suvokti sąsajas tarp paveikslo ir jo fragmentų, o tai padeda lavinti  vaizdinį ir loginį mąstymą.


Dėlionės dydį rekomenduojama pasirinkti pagal savo patirtį. 500 dalių dėlionė tinka pradedantiesiems, 1000-2000 dalių – labiau patyrusiems, o 4000-5000 dalių – profesionalams.


Mūsų knygyne galite įsigyti įvairaus dydžio ir įvairios tematikos CherryPazzi dėlionių. 1000 detalių kolekcijoje yra 50 paveikslėlių. 2000 detalių kolekcijoje rasite yra 20 kruopščiai atrinktų paveikslėlių.


Dėlionės tinka vaikams nuo 9 metų, tačiau sudėlioti didesnį paveikslą nebus lengva ir suaugusiems.


Dėlionių storis: 2,1 - 2,2 mm. Sudėtos dėlionės išmatavimai:


• 1000 detalių - 50×70 cm
• 2000 detalių - 70×100 cm


Dėžutės išmatavimai: 1000 detalių - 35×25×5 cm, 2000 detalių - 35×25×8 cm