Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Dixit“ žaidimas ir "Dixit" papildymai – šauni pramoga šeimai ar draugų kompanijai. Kuo išskirtinis „Dixit“ stalo žaidimas? Tai yra ne tik originalus asociacijų žaidimas, bet ir pozityvių energijų skleidėjas, bei gėrio nešėjas. Šio žaidimo kortos primena meno kūrinius, skatina fantazuoti ir kurti.

DIXIT stalo žaidimas ir DIXIT papildymai

Rasta: 8

DIXIT stalo žaidimas ODISĖJA |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
31,99 €
Kaina su kodu: 28,79 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimo papildymas 7 |
-10% su kodu: PATOGU
18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimo papildymas 6 |
-10% su kodu: PATOGU
18,49 €
Kaina su kodu: 16,64 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimo papildymas 5 |
-10% su kodu: PATOGU
18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Svarbu paminėti ir tai, kad stalo žaidimas „Dixit“ yra daugelio tarptautinių apdovanojimų, skirtų stalo žaidimams, laureatas, puikiai vertinamas žaidėjų.

Žaidimo tikslas – atrasti apibūdintą paveikslėlį. Žaidime gali dalyvauti daugiausiai 6 žmonės, mažiausiai 3. Tuo tarpu, nauja šio stalo žaidimo versija „Dixit“ žaidimas „Odisėja leidžia šia smagia veikla užsiimti net kompanijoms, kurių žaidėjų skaičius siekia 12. Žaidėjų amžių riboja tik apatinė riba, prasidedanti nuo 8-erių metų. Vis dėlto, tai – labai individualu. Todėl, šis žaidimas tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaiskite su šeima, draugais, kolegomis – ir pažinkite juos iš naujo!

Žaidimo dėžutės viduje jūsų laukia 84 kortelės, kurias galima būtų vadinti paveikslėliais. Išties, korteles puošiantys piešiniai tokie gražūs ir kerintys, kad norisi į juos žiūrėti vėl ir vėl. Žaidimui skirtą grafiką kūrė žymūs iliustratoriai, tad nenuostabu, kad ne tik pačios kortos, bet net ir dėžutė, kuri tampa taškų skaičiavimo lenta, nudažyta tarsi mažyčių medinių zuikučių pieva su upeliu.

Mūsų e. knygyne jūsų laukia „Dixit“ žaidimas ir DIXIT papildymai. Tai yra: „Dixit“ stalo žaidimo papildymas 9; „Dixit“ stalo žaidimo papildymas 10 ir kiti. Jeigu jums patinka šis stalo žaidimas, kviečiame pasidomėti ir kitais mūsų e. knygyne esančiais stalo žaidimais, lavinamaisiais žaislais ir kitomis prekėmis turiningam laisvalaikiui. Čia Jūsų laukia ir grožinė, bei saviugdos literatūra, dalykinės knygos, vadovėliai ir poezija. Įsigykite internetu dabar!