Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Drakono raitelė“ – maginės fantastikos žanro knyga jaunimui. Italų autorė Licia Troisi sukūrė nuostabų, vaizduotę kaitinantį pasaulį, kuriame puselfė Nihala stoja į kovą prieš žiaurųjį Tironą.

Knygų seriją sudaro trys dalys. Autorė taip pat parašė papildomą ketvirtą knygą su įvairiomis istorijomis, susijusiomis su pagrindiniu ciklu.

Drakono raitelė knygos

Rasta: 3

Rasta: 3Istorija „Vėjų žemėje. Ciklo „Drakono raitelė“ 1-oji knyga“ supažindina su Nihala – keista mergaite, pasižyminčią violetinėmis akimis, smailiomis ausimis ir mėlynais plaukais. Jos tėvas, Vėjų žemės ginklakalys, padovanoja kalaviją, o pati mergaitė vaikystę leidžia šėliodama su neklaužadomis.

Tačiau Nihala priversta užaugti, nes žiaurusis Tironas kėsinasi į jos gimtąją žemę. Nihala iškeliauja pas savo tetą mokytis burtų ir magijos. Netrukus jai teks stoti į kovą, tačiau tą darys ne viena. Prie puselfės prisijungs jaunasis burtininkas Seranas, o mūšiuose padės juodojo kristalo kalavijas.

Magišką pasakojimą tęsia „Senaro misija. Ciklo „Drakono raitelė“ 2 knyga“. Tironas sukūrė siaubūnų armiją ir jos padedamas jau beveik užkariavo Nihalos gimtinę. Jie užima vieną žemę po kitos, o pasipriešinimo pajėgos nebeturi jėgų atsilaikyti.

Nihaja turi drąsių planų – ji nori susikauti su Tironu ir tapti pirmąja Drakono raitele moterimi. Tuo tarpu jos bičiulis burtininkas Senaras keliauja ieškoti senojo Povandeninio pasaulio, kuriame slepiasi nuo karo pasprukę gyventojai. Jis tikisi čia rasti sąjungininkų. Tačiau kelias, kuriuo galima patekti į mįslingą pasaulį, veda tik į vieną pusę.

„Galios amuletas. Ciklo „Drakono raitelė“ 3-ioji knyga“ žada dar daugiau nuotykių. Tai finalinė knygų serijos dalis, kurioje užvirs galutinis gėrio ir blogio mūšis, nuo kurio priklausys viso pasaulio likimas.

Nihala, Išnirusio pasaulio puselfė, drąsiai stoja į mūšį su Tironu ir baisiąja jo magija. Visas jėgas reikia sutelkti kovai, tačiau jos mokytojui Idui tenka grumtis su dar vienu priešu, nuo kurio jam nepavyksta pabėgti. Tironas užima visas žemes ir Nihala griebiasi šiaudo – keliauja ieškoti aštuonių akmenų, kurie sudėti į amuletą gali padėti laimėti karą.

Ši knygų serija patiks visiems, kurie mėgsta tokias knygas, kaip „Haris Poteris“, „Eragonas“ ir kitas magiškas istorijas. Kviečiame fantastinius romanus įsigyti internetu.