Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Sujunk taškus ir nupiešk“ – tai knygučių vaikams serija skatinanti vaikų susikaupimą, kūrybiškumą, ugdo kantrybę.
Kiekvienoje knygelėje rasite po 23 paveikslėlius, kuriuos linijomis reikia sujungti pagal įvairiai išdėstytus taškus, pažymėtus skaičiais, tokių taškų paveikslėlyje gali būti net virš 500. Sujungus visus skaičius eilės tvarka, gaunami įvairūs ir įdomūs paveikslėliai.

Junk taškus ir nupiešk knygos

Rasta: 6

Junk taškus ir nupiešk zoologijos sodo gyventojus |
-10% su kodu: PATOGU
4,79 €
Kaina su kodu: 4,31 €
Turime sandėlyje
Junk taškus ir nupiešk kelionę aplink pasaulį |
-10% su kodu: PATOGU
4,79 €
Kaina su kodu: 4,31 €
Turime sandėlyje
Junk taškus ir nupiešk miško gyvūnus |
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Vaikas džiaugsis ne tik savo nupiešta iliustracija, tačiau ją galės ir nuspalvinti savo mėgstamomis spalvomis!
„Junk taškus ir nupiešk zoologijos sodo gyventojus“ , „Junk taškus ir nupiešk miško gyventojus“ bei „Junk taškus ir nupiešk ūkio gyvūnus” - sujungus skaičiukus gausite įvairias gyvūnų iliustracijas, kurios padės vaikui ne tik išvysti gražius paveikslėlius, tačiau ir supažindins su įvairiais zoologijos sodo, miško bei ūkio gyvūnais.
„Junk taškus ir nupiešk kelionę aplink pasaulį“ – puikus būdas pažinti žinomiausius pasaulio lankytinus objektus bei savo rankomis atkurti nuostabius kelionės aplink pasaulį piešinius.
„Junk taškus ir nupiešk transporto priemones“ – sudomins ir pritrauks piešti jaunuosius automobilių entuziastus;
Dinozaurų mylėtojus tikrai nustebins knygelė „Junk taškus ir nupiešk dinozaurus“ – kuri padės atkurti įvairius išnykusius šiuos didžiuosius gyvūnus.
Šios knygelės „Sujunk taškus ir nuspalvink“ – puikus ir produktyvus būdas leisti laisvalaikį. Knygelių pagalba mažieji menininkai gali lavinti savo piešimo įgūdžius, padeda susikaupti sekant skaičių seką taip pat supažindina su įvairiais objektais, daiktais ir gyvūnais. Be to, sujungus paveikslėlius vaikai gali džiaugtis nuostabiais piešiniais.
Kviečiame šias kūrybiškas knygeles įsigyti mūsų interneto knygyne, o daugiau knygelių vaikų laisvalaikiui rasite skiltyje „Knygos vaikams“. Didelį ir įvairų stalo žaidimų, žaislų, bei kitų laisvalaikio praleidimo priemonių rasite kategorijoje „Kitos knygyno prekės“.