0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė

Kakė Makė ir jos draugas Netvarkos nykštukas – žinomiausi vaikiškų knygelių herojai ir geriausi mažylių draugai. Su Kake Make smagu išdykauti, tyrinėti pasaulį, kovoti su baubais ir net mokytis! Knygų serija „Kakė Makė“ yra skirta jaunesnio amžiaus vaikams.

Kakė Makė knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Spalvink su Kake Make. Monstrai |
Nuolaida knygai -24%
1,99 €
2,59 € *
Kakės Makės abėcėlė |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,79 €
18,19 € *
Spalvink su Kake Make. Čiūčia |
Nuolaida knygai -24%
1,99 €
2,59 € *
Kakės Makės enciklopedija |
12,99 €
15,49 € *
Kakės Makės telefonas |
8,89 €
10,29 € *
Kakės Makės atvirukai |
2,79 €
2,99 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Paveikslėlių knygelės patiks mažyliams nuo 3 metų, o mokomieji ir užduotėlių leidiniai tiks ir ikimokyklinukams bei pradinukams. 


Šią linksmą mergaitę sugalvojo ir nupiešė iliustratorė bei autorė Lina Žutautė. Lina – profesionali menininkė, o piešti vaikams ją įkvėpė sūnus.


Kaip atsirado Kakė Makė? Linos Žutautės trejų metų sūnus nuolat prašė papasakoti linksmą istoriją. Taip šeimos kasdienybėje atsirado nenuorama mergaitė. Galiausiai žavus personažas nugulė pirmosios knygelės „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ puslapiuose. 


Beje, tikrasis Kakės Makės vardas yra Kornelija, o Kakės Makės pravardė prilipo dėl užrašo ant jos kelnių. Niekas nežino, ką jis reiškia, bet dėl jo mergaitę pradėjo vadinti tuo vardu, kuriuo šiandien ją ir pažįstame. 


2010-tais metais pasirodžiusi knygutė „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ žaibiškai išpopuliarėjo ir pradėjo knygų seriją, kurią rasite ir mūsų knygyne. Beje, pirmoji knygelė sužavėjo ne tik vaikus, bet buvo įvertinta ir IBBY (Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros tarybos) ir pripažinta geriausia metų knyga mažyliams. 


Pagrindinę paveikslėlių knygų seriją apie Kakę Makę sudaro aštuonios knygelės. Pirmoji – „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, kurioje ir vaikai ir susipažįsta su mažąja padauža bei jos nuolatiniu draugu. 


Antroji knygutė – „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Šioje istorijoje tėveliai tikrai atpažins vaikus, kurių ausytėms kažkas nutinka ir jie nustoja girdėti, ką liepia mama ar tėtis. 


Trečioji Kakės Makės knygų serijos istorija – „Kakė Makė ir didelė tamsa“. Vaikus sužavės mergaitės nuotykiai, o tėvai apsidžiaugs radę būdą padėti mažyliams atsikratyti tamsos ir kitų baubų baimės. 


Ketvirtoji knygelė – „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“. Kakė Makė svajoja į gimtadienį pasikviesti monstrų ir jos svajonės pildosi! Knygelė padės vaikams ir tėvams atrasti bendrą kalbą ir patikėti svajonėmis!


Penktoji knygų serijos istorija „Kakė Makė ir pavogtas laikas“ kviečia į nuotykį, kurio metu žavioji veikėja bandys išsiaiškinti, kaip čia nutinka, kad tėvai nuolat neturi jai laiko? Kur jis dingsta ir kaip kovoti su nuoboduliu?


Šeštoji knygų serijos dalis „Kakė Makė ir dantukų fėjos“ tiesia pagalbos ranką tėvams, kurių vaikai nemėgsta valytis dantų. Nepavyksta mažylių įtikinti šio ritualo nauda? O štai Netvarkos Nykštukas žino puikią priežastį, kuri paskatins čiupti dantų šepetėlį. 


Septintoje paveikslėlių knygoje „Kakė Makė ir Supertėčio diena“ dėmesys skiriamas šaunuoliui tėčiui, kuris vienas pasilieka su Kake Make. Oi bus smagu! 


Aštuntoji knyga „Kakė Makė ir draugystės šluota“ – pamokanti. Ji kelia klausimą, kas svarbiau draugystėje – noras pirmauti ar veikti kartu?


Be pagrindinės paveikslėlių knygų serijos apie Kakę Makę, įsigyti galite ir žaidimui bei mokymuisi skirtų knygelių. Leidykla „Alma Littera“ parengė Kakės Makės enciklopedijas, užduočių, lipdukų bei dėlionių knygeles, kurios padės šauniai praleisti laisvalaikį ar pasiruošti mokyklai. Iš viso šiandien yra išleista daugiau nei 30 skirtingos paskirties knygučių apie Kakę Makę. 


Ši mergaitė knygos puslapiuose nenustygo ir iš jų išlipo į teatro sceną, video filmukus bei mobilią programėlę. Kakės Makės atvaizdas puošia maisto produktus, drabužius, kosmetikos priemones, mokyklines prekes ir šventinę atributiką. Kakę Makę galima pasikviesti į gimtadienį ar aplankyti jos vardu pavadintą pramogų kambarį. Su šia mergaite draugauja ne tik lietuvių vaikai, bet ir skaitytojai Latvijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Estijoje, Graikijoje ir net Pietų Korėjoje bei Izraelyje.