0

„Kelių eismo taisyklės“ – knygų serija, kuri apima viską, ko reikia norint pasiruošti vairavimo egzaminams, pasikartoti KET taisykles ir saugiai elgtis kelyje.

Šios serijos pagrindas yra „Keliu eismo taisyklės“ – knygutė, be kurios negali išsiversti nė vienas būsimas ar esamas vairuotojas.

Kelių eismo taisyklės knygos


Kelių eismo taisyklės 2022 |
Nuolaida knygai -23%
6,89 € 8,89 € *
Turime sandėlyje
Kelių eismo taisyklės 2022. Su iliustracijomis |
Nuolaida knygai -22%
11,39 € 14,59 € *
Turime sandėlyje
Kelių eismo taisyklės 2022 (rusų k.) |
3,79 € 4,39 € *
Turime sandėlyje
Kelių eismo taisyklės 2020 |
2,99 €
Turime sandėlyje

KET knygelė apima visas įmanomas taisykles bei aprašo visus kelių ženklus. Šią informaciją pravartu žinoti ne tik automobilių vairuotojams, bet pėstiesiems, dviratininkams ir kitiems eismo dalyviams.

Kelių eismo taisyklių knygelė atitinka tarptautinę Kelių eismo konvenciją, taip yra nuolat atnaujinama: kiekvienais metais įtraukiami visi taisyklių pakeitimai ir papildymai. Todėl verta patikrinti knygų seriją ir įsigyti naujausią leidinį.

Knyga „Kelių eismo taisyklės 2021. Su iliustracijomis“ – informatyvus ir praktiško formato leidinys, kuriame svarbios informacijos ras ne tik tiek, kurie ruošiasi egzaminams ar yra pradedantieji vairuotojai, bet ir visų kategorijų patyrę vairuotojai. Taisyklės nuolat keičiasi, tad žinias būtina atnaujinti, o tokią knygelę pravartu laikyti automobilyje ir reikalui esant pasitikrinti, dėl vienos ar kitos situacijos, tai ypač pravartu incidentų keliuose atvejais.

Šioje knygoje pateikiamos oficialios taisyklės, naudingos iliustracijos su įvairiais pavyzdžiais, taip pat detalizuojamos saugaus eismo sąlygos, aptariamas šiandien itin aktualus dalykas – ekologiškas vairavimas, taip pat teikiami pavyzdžiai, kaip pildyti eismo įvykio deklaraciją. Naudinga bus peržvelgti ir baudų lentelę, tiesa, kelių eismo taisyklių išmanymas ir laikymasis padės jų išvengti.

Vairavimo taisyklių knygutė skirta lengvųjų automobilių vairuotojams, pėstiesiems, dviratininkams, motociklininkams, vadeliotojams bei sunkiojo transporto vairuotojams.

Be KET taisyklių, šioje knygų serijoje įtrauktos ir bilietų knygelės „Kelių eismo taisyklių egzamino bilietai“. Tai pagal tarptautinę Kelių eismo konvenciją atitinkančias Kelių eismo taisykles paruošti bilietai, kurie padės pasiruošti egzaminams A, B,C, D kategorijų, mopedų, dviračių vairuotojams ir neįgaliesiems. Knygose pateikiami atsakymai.

Leidinį „Kelių eismo taisyklių egzamino bilietai“ galite įsigyti ne tik lietuvių, bet ir rusų kalba.

Geras kelių eismo taisyklių išmanymas gali užkirsti kelią didelėms nelaimėms. Siūlome visada patikrinti naujausius leidinius, įsigyti juos internetu ir atnaujinti savo žinias.