-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gaubliai – nepamainomas dalykas, kuris vaikų mokymąsi pavers įdomia ir įtraukiančia veikla. Juk šiuolaikiniai gaubliai atlieka ne tik savo pagrindinę funkciją, t. y. supažindina su pasaulio šalimis, politiniais ir fiziniais žemėlapiais, bet gali ir šviesti tamsoje ar būti išskirtinio, antikinio dizaino.

Rasta: 16

Šviečiantis gaublys „Colombo“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
48,99 €
Turime sandėlyje
3D medinė dėlionė „Gaublys“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
59,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 16

Pastaruosius pravartu dovanoti įmonės vadovams ar artimam žmogui, besidominčiam geografija, jo darbo kambariui papuošti. Gaubliai internetu yra ne tik originali dovanos idėja, bet ir puiki edukacinė priemonė vaikams.

Mokiniams tikrai pravers populiarūs mokomieji gaubliai lietuvių kalba ar jau minėti šviečiantys gaubliai. Tokie, kaip: „Reljefinis belaidis gaublys fizinis/politinis 25cm su LED apšvietimu LT“. Jame gali būti atvaizduojami du žemėlapiai su reljefu: fizinis žemėlapis (kai apšvietimas išjungtas) ir politinis žemėlapis (kai apšvietimas įjungtas). Taigi, tai ne tik mokomoji priemonė, bet ir solidi naktinės lempos alternatyva. Beje, toks gaublys patogus tuo, kad praktiškai vienu metu galima tyrinėti valstybės sienas ir jos teritorijos geografines ypatybes.

Jus taip pat gali sudominti mūsų TOP prekės gaublių kategorijoje: Gaublys NovaRico PRIMUS 30 cm, lietuvių kalba, Gaublys ELITE 40cm, lietuvių kalba, Reljefinis gaublys URANIO 30cm, lietuvių kalba, Mini gaublys politinis 16 cm, lietuvių kalba, Gaublys Marco Polo 30 cm, lietuvių kalba. Kaip nesuklysti renkantis šios kategorijos prekę?

Visų pirma, reikėtų orientuotis į būsimojo savininko interesus. Jeigu jus domina gaubliai vaikams, galite lengviau atsikvėpti, jei mažylis ne itin domisi geografija ir jam tereikia įsisavinti bendrojo lavinimo programą. Tokiu atveju, tiks standartiniai, ekonomiškesni, tačiau geri ir kokybiški variantai. Na, o jeigu vaikas mėgsta tyrinėti Žemės kopiją ir prie jos praleidžia daugiau laiko nei žaisdamas su žaislais ar skaitydamas knygas, galite įsigyti brangesnį, įdomiau suprojektuotą variantą.

Na, o sudominę atžalas geografija, paieškokite mūsų kataloge ir įdomių kelionių knygų, kurios pratęs vaiko pažintį su planetos stebuklais. Skaitomiausios ir rekomenduojamos knygos internetu jūsų laukia palankiomis kainomis ir dažnai taikomomis akcijomis, bei išpardavimais. Naujos knygos ar stilingi mokomieji gaubliai – visada puiki priežastis praplėsti akiratį!