-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybiniai rinkiniai vaikams, mergaitėms ir berniukams, bei paaugliams iš e. knygyno Patogupirkti.lt! Suteikite savo atžalai progą pasinerti į kūrybos teikiamą džiaugsmą! Kūrybiniai rinkiniai mergaitėms nustebins spalvų gausa, blizgesiu ir įvairiais pritaikymo būdais. Tai: Kūrybinis rinkinys „Nagų dailė“; Kūrybinis rinkinys „Paslapčių knygelė“; Kūrybinis rinkinys „Mezgimas“ ir kt. Na, o tokie kūrybiniai rinkiniai berniukams, kaip Metalinis konstruktorius „Motociklas“ (181 detalė) prikaustys mažųjų mechanikų dėmesį.

Rasta: 181
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Stalo žaidimas „Sūrio krūva“ |
11,89 €
Turime sandėlyje
Scratch užrašų knygutė |
8,99 €
Turime sandėlyje
KNOP KNOP ŽIRAFA (GIRAFFE) |
 • Nemokamas knygos pristatymas
25,99 €
Turime sandėlyje
PLAY-DOH rinkinys (4 vnt.) |
 • Nauja knyga
7,19 €
Turime sandėlyje
Miniland lavinamasis rinkinys |
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
23,99 €
Turime sandėlyje
Miniland vabzdžiai (vnt.) |
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
16,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 181
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Žinoma, dauguma kūrybinių rinkinių gali tikti tiek mergaitėms, tiek berniukams. Abiejų lyčių vaikai džiaugsis rinkiniais: Flomasteriai ALPINO Maxi 24sp, Flomasteriai ALPINO Double 10sp + 2sp ir kitais. Na, o kiek vyresnes mergaites nuo 7 metų ir vyresnes, į paauglystę žengiančias paneles nudžiugins kūrybinis rinkinys „Profesionali makiažo studija“ ir kiti su grožiu susiję kūrybiniai rinkiniai paaugliams. Skaitomos knygos plečia žodyną bei akiratį, turtina vaizduotę. Tačiau kūrybiniai rinkiniai turi ne ką mažiau privalumų, dėl kurių yra tokie populiarūs tarp įvairaus amžiaus vaikų.

Jie padeda lavinti mąstymą, orientaciją erdvėje, koordinaciją, koncentraciją, smulkiąją motoriką, skatina kokybiškesnį suvokimo organų vystymąsi, padeda įsisavinti naujas žinias, fantazuoti, atskleisti vaikučio meninį potencialą ir kūrybiškumą. Minėtų TOP kūrybinių rinkinių aprašymuose dažniausiai nurodomas amžius, nuo kurio vaikutis jau gali žaisti šiomis prekėmis. Kiti rinkiniai tinkami ir mažesniems vaikams. Be abejo, pačius mažiausius žaidėjus turėtų stebėti tėveliai ar kiti suaugę žmonės.

Jau pristatėme kelis kūrybinius rinkinius, tinkamus įvairaus amžiaus vaikams, tačiau norime supažindinti jus ir su keletu kitų, mūsų klientų nuomone, pripažintų rinkinių: Burbulus pučiantis vonios žaislas „Krokodilas“, Metalinis konstruktorius lagaminėlyje (289 detalės), Kūrybinis rinkinys „Plaukų segtukai“. Dabar kaip niekada paprasta įsigyti įdomius konstruktorius ir kitus meninius rinkinius internetu iš mūsų elektroninio knygyno!

Beje, čia mažųjų laukia ne tik lavinantys žaidimai už palankią kainą, bet ir naujos, bei klasika tapusios vaikiškos knygos. Kviečiame domėtis ir mūsų taikomomis akcijomis bei išpardavimais. Skaitomiausios knygos ir geriausi kūrybiniai rinkiniai vaikams laukia, kol galės papildyti jūsų kolekciją. Užsisakykite ir pajauskite kūrybos džiaugsmą!