⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokomieji, edukaciniai, lavinamieji žaislai vaikams, berniukams ir mergaitėms. TOP edukaciniai žaislai: Kamuoliukas su spygliukais, Elektroninis „augintinis“, Šoklus kamuoliukas (su žaislu), Kamuoliukas „Gaublys“, Kamuoliukas su paveikslėliu. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti iš patogupirkti.lt elektroninio knygyno!

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Elektroninis „augintinis“ |
2,99 €
Turime sandėlyje
Piramidė |
2,79 €
Turime sandėlyje
Piramidė su kibirėliu |
3,19 €
Turime sandėlyje
Domino „Zooparkas“ |
3,39 €
Turime sandėlyje
Kamuoliukas "Bounce" tvirtinamas ant rankos |
2,99 €
Turime sandėlyje
Medinis traukinys |
6,99 €
Turime sandėlyje
Žaislinis kubas |
2,59 €
Turime sandėlyje
Laivelių rinkinys |
1,89 €
Turime sandėlyje
Bigjigs medinis lėktuvėlis |
5,49 €
Turime sandėlyje
Rubiko kubas 2x2 |
4,99 €
Turime sandėlyje
Stalo žaidimas KROKODILAS |
3,89 €
Turime sandėlyje
Medinis žaislas „Barškutis“ |
3,19 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jums taip pat gali patikti mūsų rekomeduojami lavinamieji žaislai, pavyzdžiui, tokie žaidimai, kaip: Skaičių dėlionė „Arithmetic Digital Card“ arba Dodo žaidimas „Dinozaurai“. Pirmasis mokys pažinti skaičius, o antrasis lavins jaunųjų žaidėjų reakcijos greitį, atidumą ir sukels daug gerų emocijų. Nė kiek neabejojame, kad mažiesiems, taip trokštantiems būti didesniais, patiks ir jau minėti, elektroniniai „augintiniai“. Juk vaikas, rūpindamasis kitu, išmoksta atsakomybės ir gali pasijusti suaugusiųjų pasaulio dalimi.

Tačiau, prieš renkantis, svarbu žinoti, kad lavinamieji žaislai vaikams turi būti ne tik gražūs ir ryškūs, bet ir atlikti ugdymo funkcijas. Jie reikalingi, kad mažyliai: gebėtų spręsti tam tikras problemas (surinktų kubelius į paveikslėlį ir pan.); nuo paprasto pereitų prie sudėtingesnio (iš pradžių rodę atskiras raides, paskui sukurtų vientisus žodžius); praplėstų savo akiratį žaisdami įvairių rūšių žaislais; lavintų vaizduotę; išmoktų būti nepriklausomais.

Galima sakyti, kad visi vaikiški lavinamieji žaislai po truputį prisideda prie mažylio brandos, tobulėjimo ir, be abejo, skirtingų įgūdžių lavinimo. Taip pat – aplinkos ir daiktų pažinimo. Geri edukaciniai žaislai vaikams, be kita ko, moko koncentruoti dėmesį ne ką blogiau nei knygų skaitymas, kas yra labai svarbu sklandžiam mokymuisi.

Populiarūs mokomieji žaislai vaikams internetu dabar prieinami dar patogiau! Kviečiame pasižvalgyti mūsų kataloge, kuriame, jūsų taip pat laukia skaitomiausios knygos. Atkreipkite dėmesį į vykstančius išpardavimus bei akcijas, kuriuos taikydami, siekiame palankesnės kainos vartotojui.

Tiek lavinamieji žaislai berniukams, tiek lavinamieji žaislai mergaitėms yra saugūs bei kokybiški, pripažinti ir tėvelių, ir pedagogų. Padėkite vaikams pažinti supantį pasaulį ir jų laukiančio atsakingesnio gyvenimo taisykles, žaisdami ir mokydamiesi kartu. Tuomet ir mokykla bei knygos taps lengviau įkandamos.