-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokomieji, edukaciniai, lavinamieji žaislai vaikams, berniukams ir mergaitėms. TOP edukaciniai žaislai: Kamuoliukas su spygliukais, Elektroninis „augintinis“, Šoklus kamuoliukas (su žaislu), Kamuoliukas „Gaublys“, Kamuoliukas su paveikslėliu. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkti iš patogupirkti.lt elektroninio knygyno!

Rasta: 254
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žaislinis kubas |
3,69 €
Turime sandėlyje
Pliušinis žaislas SONIC |
9,99 €
Turime sandėlyje
Kamuoliukas |
0,89 €
Turime sandėlyje
Miniland EKO grandinėlė |
12,49 €
Turime sandėlyje
Kamuoliukai žongliravimui |
7,99 €
Turime sandėlyje
LCD piešimo ir rašymo lentelė |
14,99 €
Turime sandėlyje
Kamuoliukas "Bounce" tvirtinamas ant rankos |
2,99 €
Turime sandėlyje
Šokdynė |
1,59 €
Turime sandėlyje
Žaislas „Ežys“ |
12,69 €
Turime sandėlyje
Laivelių rinkinys |
2,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 254
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jums taip pat gali patikti mūsų rekomeduojami lavinamieji žaislai, pavyzdžiui, tokie žaidimai, kaip: Skaičių dėlionė „Arithmetic Digital Card“ arba Dodo žaidimas „Dinozaurai“. Pirmasis mokys pažinti skaičius, o antrasis lavins jaunųjų žaidėjų reakcijos greitį, atidumą ir sukels daug gerų emocijų. Nė kiek neabejojame, kad mažiesiems, taip trokštantiems būti didesniais, patiks ir jau minėti, elektroniniai „augintiniai“. Juk vaikas, rūpindamasis kitu, išmoksta atsakomybės ir gali pasijusti suaugusiųjų pasaulio dalimi.

Tačiau, prieš renkantis, svarbu žinoti, kad lavinamieji žaislai vaikams turi būti ne tik gražūs ir ryškūs, bet ir atlikti ugdymo funkcijas. Jie reikalingi, kad mažyliai: gebėtų spręsti tam tikras problemas (surinktų kubelius į paveikslėlį ir pan.); nuo paprasto pereitų prie sudėtingesnio (iš pradžių rodę atskiras raides, paskui sukurtų vientisus žodžius); praplėstų savo akiratį žaisdami įvairių rūšių žaislais; lavintų vaizduotę; išmoktų būti nepriklausomais.

Galima sakyti, kad visi vaikiški lavinamieji žaislai po truputį prisideda prie mažylio brandos, tobulėjimo ir, be abejo, skirtingų įgūdžių lavinimo. Taip pat – aplinkos ir daiktų pažinimo. Geri edukaciniai žaislai vaikams, be kita ko, moko koncentruoti dėmesį ne ką blogiau nei knygų skaitymas, kas yra labai svarbu sklandžiam mokymuisi.

Populiarūs mokomieji žaislai vaikams internetu dabar prieinami dar patogiau! Kviečiame pasižvalgyti mūsų kataloge, kuriame, jūsų taip pat laukia skaitomiausios knygos. Atkreipkite dėmesį į vykstančius išpardavimus bei akcijas, kuriuos taikydami, siekiame palankesnės kainos vartotojui.

Tiek lavinamieji žaislai berniukams, tiek lavinamieji žaislai mergaitėms yra saugūs bei kokybiški, pripažinti ir tėvelių, ir pedagogų. Padėkite vaikams pažinti supantį pasaulį ir jų laukiančio atsakingesnio gyvenimo taisykles, žaisdami ir mokydamiesi kartu. Tuomet ir mokykla bei knygos taps lengviau įkandamos.