Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saugiausia aplinkai ir vaikams medžiaga, iš kurios gaminami žaislai, yra mediena. Mediniai žaislai vaikams yra šiltesni ir jie labai teigiamai veikia vaiko smulkiosios motorikos vystymąsi ir jutiminį suvokimą. Kita vertus mediniai žaisliukai nėra apkrauti begale funkcijų, kurių perteklius gali gluminti mažuosius, jie suteikia erdvės kūrybai, vaiko fantazijai. Panašiai kaip ir knygos vaikams.

Rasta: 44
  1. 1
  2. 2

Medinis stalo žaidimas |
8,59 €
Turime sandėlyje
Bigjigs medinis lėktuvėlis |
5,49 €
Turime sandėlyje
Medinis žaislas „Skaičiai“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
Turime sandėlyje
Bigjigs medinis kalimo žaidimas |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 44
  1. 1
  2. 2

Mediniai žaislai yra pamėgti tiek atžalų, tiek jų tėvelių, kurie smagiai leidžia laiką, žaisdami kartu su savo vaikais. Vienas tokių, tiek dideliems, tiek mažiems patinkančių žaislų yra mediniai traukinukai.


Mediniai žaislai yra ne tik saugūs aplinkai bei vaikams, bet ir įdomūs, įtraukiantys mažuosius į smagų žaidimo procesą, bei vystantys jų vaizduotę, rankų-akių koordinaciją, dėmesio koncentravimo įgūdžius ir kūrybiškumą. Mes rūpinamės, kad mūsų asortimente visada atrastumėte tai, kas tenkintų jūsų poreikius.


Negalite apsispręsti, kurį žaisliuką pirkti? Jums gali patikti: Bigjigs stalo žaidimas „Gyvatės ir kopėčios“, Medinis žaislas „Barškutis“, Bigjigs vinguriuojantis medinis kirmėliukas, Bigjigs medinė suveriama dėlionė „Gyvūnai“ (9 el.), bei Bigjigs medinė formų rūšiuoklė (7 el.). TOP populiariausių medinių žaislų kategorijoje atsiduria ir tokios prekės, kaip: Bigjigs magnetinė dėlionė vaikams „Transporto priemonės“ ir Bigjigs kalimo žaidimas-dėlionė „Miškas“. Šie vaikiški žaislai iš medienos puikiai tiks ir kaip originali dovanos idėja vaikams, tinkanti tiek berniukams, tiek mergaitėms.


Aukščiau paminėti geri mediniai žaislai yra tik viena iš pasirinkimo galimybių. Yra daugybė kitų šios kategorijos prekių, kurios yra rekomenduojamos mūsų klientų. Tad kviečiame išbandyti ir greitai, bei patogiai įsigyti prekes internetu! E. knygyne Patogupirkti.lt jūsų laukia ne tik žaislai, bet ir skaitomiausios grožinės bei dalykinės literatūros knygos, poezijos rinktinės. Taip pat džiaugiamės galėdami pristatyti prekes namams, turiningam laisvalaikiui, stalo žaidimus ir kitų kategorijų prekes patraukliomis kainomis. Reguliariai vykdome akcijas ir išpardavimus! Išsirinkite dabar!