⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dideli ir maži, mylimi ir mylimiausi - minkštų pliušinių žaislų yra kiekvienuose namuose. Turbūt nė vienas vaikas neužaugo be vaikystėje turėto mylimo minkšto žaislo.

Rasta: 15

Pliušinis žaislas KAKĖ MAKĖ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Pliušinis šuniukas SKYE |
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,29 €
Turime sandėlyje
Pliušinis šuniukas CHASE |
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,29 €
Turime sandėlyje
Pliušinis šuniukas MARSHALL |
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,29 €
Turime sandėlyje
Pliušinis žaislas SONIC |
8,59 €
Turime sandėlyje
Pliušinis pakabukas NANAISA |
6,79 €
Turime sandėlyje
Pliušinis pakabukas MAMAISA |
6,79 €
Turime sandėlyje
Pliušinis pakabukas KAKĖ MAKĖ |
6,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 15

Pirmuosius minkštus žaislus ir įvairių skaičių ir medžiagos atraižų namuose siūdavo moterys, juos prikimšdavo vata, šiaudais ar medžiagų atraižomis, dažniausia tai būdavo gyvūnai arba lėlės. Masinė minkštų žaislų gamyba prasidėjo XX amžiuje.

Minkštas pliušinis žaislas – tai žaislas, pagamintas iš natūralios ar sintetinės skirtingos tekstūros ir spalvos minkšto audinio, kurio viduje yra vata arba poliesteris. Minkštų žaislų įvairovė stebina. Ypač populiarūs minkšti žaislai, kurie gaminami pagal filmų ar knygų žinomiausius personažus. Mūsų knygyne galite įsigyti ir Kakę Makę su jos draugais, ir šuniukus patrulius, ir vaizdo žaidimų herojų - Sonic. Minkšti žaislai gali būti su muzikos blokeliu, tuomet jie dainuoja ir šoka. Be to, pliušiniai žaislai gali turėti ir praktinę paskirtį. Yra minkšti žaislai-kuprinės, kuriuose galima nešioti daiktus, yra žaislai, kuruose pasiklojus lovą galima laikyti pižamą.

Minkšti žaislai, kaip ir konstruktoriai, lego ar dėlionės  labai svarbūs vaiko vystymuisi.  Vaikai su pliušiniais žaislais kalbasi, juos maitina, su jais miega (prie jo gera prisiglausti), nešasi juos eidami į darželį ar į lauką. Tai šilti, malonūs liesti, ryškūs ir spalvingi gaminiai, suteikiantys teigiamas emocijas, lavinantys lytėjimo pojūčius, mokantys suvokti išorinį pasaulį ir su juo bendrauti. Su minkštais žaisliukais galima žaisti vaidmenų žaidimus - tai vienas pagrindinių vaiko  socialinių-emocinių įgūdžių lavinimo būdų, o kalbėdamas su mylimu žaisliuku vaikas lavina kalbą ir vaizduotę.

Minkštą pliušinį  žaislą galima dovanoti net ir mažiausiam vaikui – jis jo nesulaužys, jeigu gaminys kokybiškas - nenuplėš smulkių gabalėlių ar detalių. Tai vieni saugiausių žaislų. JIe neturi aštrių kampų, kietų briaunų ir greitai lūžtančių plastiko detalių. Dabar gaminami kokybiški minkšti žaislai turi dar ir vidinį pamušalą, kad suplyšus neišbyrėtų kamšalas.

Minkštus žaislus lengva tvarkyti. Juos galima sudėti į dėžę, susodinti lentynoje. Vaikas, mokydamasis surinkti ir susitvarkyti žaislus, lengvai sudės minkštus žaisliukus į jiems skirtą stalčių.

Minkšti žaislai gali tarnauti gana ilgai. Dažniausiai juos galima skalbti, o suplyšus - lengva susiūti. Nes jeigu minkštas žaislas suplyšo - jis mylimas, o mylimus daiktus reikia gelbėti.