Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį 13,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)" aprašymas

Knyga „99 Places of Taste in the Baltics“ suvienija tris Baltijos regiono valstybes – Lietuvą, Latviją, Estiją – ir visiems paskelbia, kad egzistuoja ne tik visame pasaulyje gerai žinomos virtuvės.

Leidinyje „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda surinko po 33 skaniausias vietas iš kiekvienos šalies. Taigi, su šia unikalia knyga gaunate 99 reportažus, taip pat – papildomų rekomendacijų. Iš viso – 247 puslapių gidą, kuris garantuos jums skanius pusryčius, pietus, vakarienę ar smagų vakarą bet kurioje iš trijų Baltijos šalių.

Kiekviena vieta yra pažymėta ženklu, kuris leis pasirinkti tai, ko būtent tuo metu norite, pavyzdžiui, jūros gėrybių ar jautienos kepsnio.
Knygos turinys sudarytas taip, kad juo būtų patogu naudotis – jums nereikės perversti viso leidinio, kad išsirinktumėte vietą pavalgyti. Į VMG sąrašą pateko įvairūs restoranai, kavinės, barai, kurie reprezentuoja tos šalies gastronominį pasaulį.

Ši knyga skirta ne tik keliautojams. Neabejojame, kad ir vietiniai gyventojai ras vietų, kurias norės aplankyti. Didžiausias dėmesys rengiant knygą buvo skirtas vizualiniam pateikimui, dėl to visos knygoje aprašytos vietos, apie kurias parengti fotoreportažai, yra aplankytos VMG komandos.

Trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

Baltijos regionas ilgą laiką buvo ištrintas iš Europos gastronominio žemėlapio, dauguma vakariečių galbūt net nėra girdėję apie Baltijos šalių virtuvę, nes nė vienas jos restoranas nėra įvertintas prestižine „Michelin" restoranų gido žvaigžde. O be reikalo. Čia galima rasti aukščiausios kokybės ekologiškų produktų, didelį kūrybinį potencialą ir norą nustebinti vietiniais skoniais.

Šios knygos tikslas – padėti susipažinti su Baltijos šalių virtuve ir patogiai bei stilingai atrasti geriausius dėmesio vertus restoranus. VMG komandai teko aplankyti kiekvieną vietą ne mažiau nei 3 kartus – 2 kartai, kai restoranas nežinojo, kad lankysis, o vienas kartas, kai buvo iš anksto susitarta dėl vizito. Iš viso per kelionę po Baltijos šalis buvo nuvažiuota 4000 km, nueita 400 km, pagaminta 180 patiekalų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasaulio šalių virtuvė

Virtuvės mitų griovėjai pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virtuvės mitų griovėjai tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "99 Places of Taste in the Baltics (nauja papildyta laida)" perkama kartu