Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Antanas Kučas. Grafika

Kaina: 30,49 €
Kaina su kodu: 27,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 30.49 InStock
Į krepšelį 27,44 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Antanas Kučas. Grafika" aprašymas

Antanas Kučas (1909 01 24-1989 01 10) - lietuvių grafikos klasikas, palikęs gilų pėdsaką profesionaliosios knygų grafikos, estampo, ekslibriso, kaligrafijos, taip pat ir dailės pedagogikos baruose.

Kaip ir visiems buvusiems Kauno meno mokyklos auklėtiniams, A. Kučui teko gyventi ir kurti ideologizuotoje, įvairių apribojimų saistytoje, kūrybos individualumo netoleravusioje aplinkoje. Vis dėlto, remdamasis neblėstančia klasika ir liaudies kūrybos tradicija, dailininkas originaliais, savito stiliaus ir raiškios formos estampais papildė XX a. antrosios pusės lietuvių lakštinės grafikos panoramą. Daugelis jo raižinių tapo chrestomatiniais mūsų grafikos pavyzdžiais. Ypač svarus dailininko indėlis į lietuviškos knygos meno raidą. Klasikine tradicija pagrįsta jo knygos meno samprata turėjo įtakos penktojo-devintojo dešimtmečių knygos apipavidalinimo plėtotei. Jis apipavidalino per 250 leidinių, iš kurių reikšmingiausiais to meto apdovanojimais buvo įvertinti Antano Krikščiukaičio-Aišbės, Balio Sruogos, Vinco Mykolaičio-Putino, Simono Stanevičiaus, Žemaitės ir kitų garsių rašytojų iliustruoti kūriniai.

Šiame gausiai iliustruotame leidinyje „Antanas Kučas. Grafika“ supažindinama su dailininko biografija, apžvelgiamas jo pedagoginis darbas, aptariama visų grafikos rūšių kūryba, pateikiamas kūrinių katalogas ir bibliografija. Labai reikšmingą knygos dalį sudaro autentiški paties A. Kučo ir buvusių kolegų, šeimos draugų, mokinių atsiminimai. Nuoširdūs jo mokinių žodžiai atskleidžia esminius dailininko asmenybės bruožus, atgaivina visų pagarbą pelniusio profesionalaus, atidaus, taktiško dėstytojo, kuklaus, šilto ir santūraus žmogaus paveikslą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Kučas. Grafika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno albumai

Dalia Ramonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antanas Kučas. Grafika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antanas Kučas. Grafika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antanas Kučas. Grafika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antanas Kučas. Grafika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Ramonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antanas Kučas. Grafika" perkama kartu