Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija

Kaina: 9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 9.689 InStock
Į krepšelį 8,72 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“ aprašymas

Knyga skirta priešmokyklinukams ir pradinių klasių vaikams.

„Atrask lietuviškų raštų grožį“ – ne paprasta knyga, o kiekvieno jūsų kelionė mūsų protėvių raštų takais.

Pateikiama informacinė medžiaga apie raštų simboliką, jų atsiradimo priežastis. Leidinio pobūdis lavinamasis, skatinantis kūrybiškumą. Kiekviename atvertime rasite skirtingas veiklas: galima pabaigti piešinius, sujungti taškus, surasti skirtumus, nuspalvinti raštus ir minti mįsles. Taip puslapis po puslapio patys kursite savo originalią lietuviškų raštų knygą ir atrasite raštų grožį ir įvairovę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“, kurį pristato Asta Valiukevičienė, Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Valiukevičienė, Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Atrask lietuviškų raštų grožį. Meno terapija“ perkama kartu