0

Biblija arba Šventasis raštas

39,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Biblija arba Šventasis raštas

  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 1528
  • ISBN ar kodas: 9786098073584

2020-09-30 39.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biblija arba Šventasis raštas" aprašymas

Labai gražus ekumeninis leidimas (su Antrojo kanono knygomis). Sidabruoti puslapiai, yra knygų iškartos. Su puikiais priedais studijavimui: spalvotais žemėlapiais, matavimo vienetų bei chronologinėmis lentelėmis.

Atnaujinta ne tik išvaizda, bet ir priedai: puikūs žemėlapiai, Biblijos chronologija ir kitos pagalbinės lentelės studijavimui.

Ekumeninis leidimas (su Antrojo kanono knygomis). Sidabruoti puslapiai, yra knygų iškartos. Su puikiais priedais studijavimui: spalvotais žemėlapiais, natavimo vienetų bei chronologinėmis lentelėmis. Senąjį Testamentą iš hebrajų, aramėjų ir graikų kalbų vertė Antanas Rubšys. Naująjį Testamentą iš graikų kalbos - Česlovas Kavaliauskas.

Parašykite atsiliepimą apie "Biblija arba Šventasis raštas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Biblija arba Šventasis raštas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Biblija arba Šventasis raštas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Biblija arba Šventasis raštas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Biblija arba Šventasis raštas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Biblija arba Šventasis raštas" perkama kartu