0

Pirkėjų atsiliepimai

Brangioji Kasandra

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 Beata S.

Puiki, įtraukianti, romantiška. Rekomenduoju


2022-07-31 11.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brangioji Kasandra" aprašymas

Londono visuomenėje pasirodo temperamentingieji Raveneliai..
Ar pavyks jiems išsaugoti savo valdas ir turtus?
Viskas turi savo kainą…

Geležinkelių magnatas Tomas Severinas toks turtingas ir galingas, kad gali akimoju patenkinti bet kokį įgeidį. Jam pasiekiami visi daiktai ir žmonės, todėl susirasti tobulą žmoną turėtų būti lengva. Vos išvydęs ledi Kasandrą Ravenel, Tomas pasiryžta ją užkariauti. Tačiau gražioji ir nuovokioji Kasandra pasiryžusi tekėti tik iš meilės. Tai vienintelis dalykas, kurio jis negali suteikti.

Viskas, išskyrus ją...

Severinas – žaviausias ir patraukliausias vyras, kokį tik Kasandrai teko sutikti, nors jo širdį ir kausto ledas. Tačiau ji nenori gyventi skubančiame negailestingo, visada laimėti trokštančio vyro pasaulyje.

Klastingam priešui vos nesužlugdžius Kasandros reputacijos, Severinas skuba pasinaudoti ilgai laukta proga. Kaip visada, jis gauna tai, ko nori. Bet ar iš tiesų? Naujoji nuotaka Tomą Severiną dar išmokys kelių tiesų. Viena jų: niekada nenuvertink Ravenelių šeimos nario.

Kasandros ranką jis gavo. Bet dėl širdies dar teks pakovoti...

„Puikiai sukurti charakteriai, kibirkščiuojanti aistra, šlakelis kandaus humoro ir iš kojų verčiantis pagrindinis veikėjas. Šis istorinis meilės romanas neabejotinai pradžiugins ištikimus autorės gerbėjus.“
Booklist

„Skaitytojų dėmesį prikausto nepamirštami, originalūs veikėjai ir smagus siužetas, paskanintas kandžiais dialogais ir kunkuliuojančia aistra. Tačiau labiausiai intriguoja ir žavi stiprūs personažai – dėl to ši knyga verta ypatingos vietos knygų lentynose.“
RT Book ReviewsKiti taip pat domėjosi


2021-05-31

Puiki, įtraukianti, romantiška. Rekomenduoju

2021-05-25

Ši knyga tik dar kartą man patvirtino, kodėl aš taip dievinu istorinę romantiką. Ir net jei nesate šio žanro mėgėjas - tai užtikrinu, jog ši knyga pakeis jūsų požiūrį į tokio tipo knygas. Tai miela, nepakartojama, juokinga ir dramatiška knyga. O Lisa Kleypas yra nepakartojama autorė, kurios knygos ir rašymo stilius yra tiesiog atgaiva sielai.

Parašykite atsiliepimą apie "Brangioji Kasandra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Brangioji Kasandra", Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Kleypas su knyga "Brangioji Kasandra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Brangioji Kasandra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Brangioji Kasandra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Brangioji Kasandra" perkama kartu