NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas

4.7
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-10 Arūnas Petrauskas

Daviau pasiskaityti gyventojams. Pasibaigė galvos kvaršinimas nebūtais dalykais. Susiprato pagaliau, kad mokėti už nenaudojamą palėpę kaupimo įmokas namui tikrai privaloma :)


2024-04-30 15.99 InStock
Į krepšelį 14,39 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" aprašymas

Knyga "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" skirta daugiabučių namų savininkų bendrijoms, butų ir kitų patalpų savininkams.

Knygoje "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" aptariami dažniausi kylantys ginčai, jų sprendimo būdai. Atskirais skyriais aptariamos bendrijos pirmininkų ir butų savininkų turimos priemonės, taip pat galimybės daryti įtaką namo valdymui, sprendžiami su įmokomis ir mokėjimais, šildymu, bendrijos turtu susiję klausimai, aptariama butų savininkų, administratorių ir bendrijų pirmininkų atsakomybė, teisminių ginčų perspektyvos.


  • Autorius: Mantas Gerdauskis
  • Leidėjas: Printėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094454844

Kiti taip pat domėjosi


2020-06-10

Daviau pasiskaityti gyventojams. Pasibaigė galvos kvaršinimas nebūtais dalykais. Susiprato pagaliau, kad mokėti už nenaudojamą palėpę kaupimo įmokas namui tikrai privaloma :)

2019-09-19

Rekomenduoju, nes padėjo išspręsti net kelias problemas. Geros įžvalgos.

2019-07-10

Visi atsakymai, kurių tik gali prireikti. Svarbiausia, kad suprantamai viskas pateikta.

2019-06-18

O aš knygoje pasigedau klausimų apie žemės sklypą po namu, nors tikrai nemažai ginčų kyla ir dėl žemės. O šiaip, visas paprastai paaiškinta, atsakyti svarbūs ir dažni klausimai. Jeigu neieškote atsakymų dėl žemės, rekomentuoju!

2019-06-05

Šią knygą gavau dovanų. Esu vieno iš problemiško daugiabučio Vilniaus naujamiestyje bendrijos pirmininkė. Knygoje pateikti atsakymai iš esmės pakeitė susirinkimų organizavimą. Apie trečdalį beprasmių diskusijų mūsų name neliko, nes čia aiškiai viskas sudėliota į savo vietas: kada visuotinis, kada balsavimas raštu, kada visų patalpų savininkų susirinkimas (nuo to priklauso, kiek kas turi balsų), ko gali reikalauti. Labai naudingas skyrius dėl bendrijos pirmininko savarankiškumo, kaupimo ir šildymo įmokų mokėjimo privalomumo už palėpę, nors ten nei šildymo nei gyvenamų butų nėra.

2019-06-04

Nedidelio formato, tačiau atsako praktiškai į visus klausimus, apie kuriuos gali tik pagalvoti. Kas labai patiko, kad pateikti konkretūs pavyzdžiai ir net su situacijomis. Vieną atvejį radau panašų į savo bendrijos. Atsakymas knygoje jau sutaupė vienai konsultacijai pas teisininkus :) Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Administracinės teisės knygos

Mantas Gerdauskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mantas Gerdauskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" perkama kartu