0
Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas
9.99 InStock

Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas

4.6
(5 įvertinimai)
9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-09-19 Jonas Puodžius

Rekomenduoju, nes padėjo išspręsti net kelias problemas. Geros įžvalgos.

Informacija

Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas

  • Leidėjas: Printėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9786094454844

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" skirta daugiabučių namų savininkų bendrijoms, butų ir kitų patalpų savininkams.

Knygoje "Daugiabučių namų valdymas. Kylančių ginčų klausimai. Praktinis vadovas" aptariami dažniausi kylantys ginčai, jų sprendimo būdai. Atskirais skyriais aptariamos bendrijos pirmininkų ir butų savininkų turimos priemonės, taip pat galimybės daryti įtaką namo valdymui, sprendžiami su įmokomis ir mokėjimais, šildymu, bendrijos turtu susiję klausimai, aptariama butų savininkų, administratorių ir bendrijų pirmininkų atsakomybė, teisminių ginčų perspektyvos.

2019-09-19 Jonas Puodžius

Rekomenduoju, nes padėjo išspręsti net kelias problemas. Geros įžvalgos.

2019-07-10 Augustė

Visi atsakymai, kurių tik gali prireikti. Svarbiausia, kad suprantamai viskas pateikta.

2019-06-18 Agnė

O aš knygoje pasigedau klausimų apie žemės sklypą po namu, nors tikrai nemažai ginčų kyla ir dėl žemės. O šiaip, visas paprastai paaiškinta, atsakyti svarbūs ir dažni klausimai. Jeigu neieškote atsakymų dėl žemės, rekomentuoju!

2019-06-05 Kristina

Šią knygą gavau dovanų. Esu vieno iš problemiško daugiabučio Vilniaus naujamiestyje bendrijos pirmininkė. Knygoje pateikti atsakymai iš esmės pakeitė susirinkimų organizavimą. Apie trečdalį beprasmių diskusijų mūsų name neliko, nes čia aiškiai viskas sudėliota į savo vietas: kada visuotinis, kada balsavimas raštu, kada visų patalpų savininkų susirinkimas (nuo to priklauso, kiek kas turi balsų), ko gali reikalauti. Labai naudingas skyrius dėl bendrijos pirmininko savarankiškumo, kaupimo ir šildymo įmokų mokėjimo privalomumo už palėpę, nors ten nei šildymo nei gyvenamų butų nėra.

2019-06-04 Teodoras

Nedidelio formato, tačiau atsako praktiškai į visus klausimus, apie kuriuos gali tik pagalvoti. Kas labai patiko, kad pateikti konkretūs pavyzdžiai ir net su situacijomis. Vieną atvejį radau panašų į savo bendrijos. Atsakymas knygoje jau sutaupė vienai konsultacijai pas teisininkus :) Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu