Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dorohedoro, Vol. 14

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Dorohedoro, Vol. 14“ aprašymas

Viename niūriame mieste, kuris žinomas kaip „Skylė“, burtininkų klanas naudoja žmones kaip jūrų kiaulytes žiauriems juodosios magijos „eksperimentams“. Tamsioje alėjoje Nikaido atranda Kaimaną, vyrą roplio galva, kuris nieko neprisimena. Norėdami panaikinti burtus, jie mieste ima medžioti ir žudyti burtininkus, tikėdamiesi, kad galiausiai jie nužudys vyriausįjį. Tačiau kai Enas, vyriausiasis burtininkas, gauna žinią, kad kažkoks driežas skerdžia jo žmones, jis pasiunčia į „Skylę“ „valytojų“ būrį, taip pradėdamas karą tarp dviejų pasaulių.Parašykite atsiliepimą apie „Dorohedoro, Vol. 14“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Dorohedoro, Vol. 14“, kurį pristato Q Hayashida. Siūlome ne tik išsamų „Dorohedoro, Vol. 14“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Q Hayashida. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Dorohedoro, Vol. 14“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Dorohedoro, Vol. 14“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Dorohedoro, Vol. 14“ perkama kartu