Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos

Kaina: 3,63 €
Kaina su kodu: 2,18 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 3.633 InStock
Į krepšelį 2,18 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos" aprašymas

MOKYTIS YRA ĮDOMU!

KLIJUOTI LIPDUKUS - SMAGU!

Ši spalvinga knyga skirta berniukams ir mergaitėms, pradedantiems mokytis anglų kalbos. Žaismingi paveikslėliai ir daugkartinio naudojimo lipdukai padės vaikams greitai įsiminti angliškus žodžius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džiunglės. Mažųjų žodynėlis. Pramogauk ir mokykis anglų kalbos" perkama kartu