Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ekonomika per 31 valandą, X kl.

Kaina: 24,99 €
Kaina su kodu: 22,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 24.99 InStock
Į krepšelį 22,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Ekonomika per 31 valandą, X kl.“ aprašymas

„Ekonomika per 31 valandą“ turi interaktyvią mokytojo knygą (https://www.mokytojoknyga.lt/). Naudojimosi mokytojo knyga kaina yra 5 eurai. Įsigijus bent 10 vnt. atnaujintų vadovėlių, „Ekonomika per 31 valandą“, prisijungimus prie mokytojo knygos gausite nemokamai.

Kilus klausimams, rašykite LLRI Švietimo centro projektų koordinatorei Justinai Jablonskaitei – [email protected] arba skambinkite tel. 8 687 48 475.

--------------------------------------------------------------------

Šiuolaikiškas ir patrauklus ekonomikos vadovėlis 10 klasių moksleiviams, kurį rekomenduoja jį išbandę mokytojai – „Ekonomika per 31 valandą“. Tai jau 8-sis vadovėlio leidimas, kuris atnaujintas pagal naująsias ugdymo programas! Niekas nesiginčija, kad išmanyti ekonomiką yra svarbu ir naudinga, tačiau, kaip padaryti, kad ekonomika būtų dar ir įdomi?

Vadovėlio autoriai – buvęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas ir buvusi LLRI Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė padės perprasti pagrindinius ekonomikos principus, kurie aktualūs ir patiems moksleiviams.

Autoriai siekia, kad mokiniai ekonomiką suvoktų kaip svarbią ir neišvengiamą savo gyvenimo dalį, o ne kaip nieko bendro su tikrove neturintį mokslą. Kad įgytų ne tik tvirtus ekonomikos pagrindus, bet ir gebėtų savarankiškai ir kritiškai vertinti socialinės tikrovės procesus ir aiškiai suvoktų ekonominių sprendimų priežastis ir padarinius.

Su ekonomika susiduriame kiekviename žingsnyje, tačiau ji, kaip oras, apie kurį susimąstome tik tuomet, kai kas nors negerai. „Ekonomika per 31 valandą“ – tai galimybė perprasti pagrindinius ekonomikos veikimo dėsnius per vienus mokslo metus.

Ekonomikos mokymas 10 klasėje yra privalomas. Tokio amžiaus mokiniai supažindinami su ekonomikos pagrindais. Vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą“ jau yra pelnęs tris apdovanojimus – didžiausio technologijų ir inovacijų festivalio Baltijos šalyse LOGIN „People choice“ apdovanojimą, išrinktas geriausiu pasaulyje projektu „The Templeton Freedom Award“ ir pripažintas geriausia mokymosi priemone pasaulyje „The London Book Fair“ apdovanojimuose.

Vadovėlyje ne tik pateikiamos teorinės žinios, bet ir mokoma nagrinėti aktualiausias ekonomikos problemas, jas kritiškai vertinti. Mokiniai su šia knyga leisis į ekonominį nuotykį. „Ekonomika per 31 valandą“ kalba apie tai, kas aktualu besimokantiems šešiolikmečiams-septyniolikmečiams.

Ekonomikos dėsnių vadovėlyje ieškoma realiame moksleivio pasaulyje:

    - Ką gali ir ko negali ekonomistas patarti banglentininkui?

    - Istorija apie tai, kaip tu atsisakei būti milijonieriumi

    - Valdyk pinigus arba jie valdys tave

    ...ir daug kitų nenuobodžių temų, kurias puošia iliustracijos, komiksai ir vaizdo klipai.

Žilvinas Šilėnas – ekonomistas, buvęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas. 2005 m. baigė Veslijano universitetą ( Konektikute, JAV) 2006 m. tapo Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertu konkurencijos, energetikos ir transporto politikos srityse, nuo 2011 m. gruodžio mėn. – instituto prezidentas.

Marija Vyšniauskaitė – buvusi Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė, Vilniaus universitete yra įgijusi filosofijos magistro laipsnį.Parašykite atsiliepimą apie „Ekonomika per 31 valandą, X kl.“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 10 klasei


Dažnai su „Ekonomika per 31 valandą, X kl.“ perkama kartu