NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Europos paukščiai

Kaina: 31,99 €
Kaina su kodu: 28,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 31.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Europos paukščiai" aprašymas

Garsaus švedų ornitologo Larso Svenssono, jo tėvynainio iliustratoriaus Dano Zetterströmo ir airių iliustratoriaus Killiano Mullarney parengtas vadovas „Europos paukščiai“ pasaulyje plačiau žinomas pagal anglišką versiją išleidusios britų leidyklos „HarperCollins“ pavadinimą – „Collins Bird Guide“.

Pirmą kartą knyga pasirodė dar 1999 m. Švedijoje ir Danijoje. Tais pačiais metais buvo išversta į anglų kalbą, o vėliau į dar 14 Europos kalbų. Vos pasirodęs pažinimo vadovas buvo pavadintas „geriausia paskutine XX a. knyga apie paukščius“ ir „neabejotinai geriausiu kada nors parašytu paukščių pažinimo vadovu“. Per ilgą laiką leidinys užsitarnavo kone kultinio statusą, o paukščių stebėtojai jį vadina tiesiog ornitologų biblija.

Dalis knygos informacijos adaptuota specialiai Lietuvai. Skaitytojai prie paukščių aprašymų ras informacijos apie vienos ar kitos paukščio rūšies situaciją Lietuvoje, bus nurodyti rūšies aptinkamumo kodai ir retumas Lietuvoje.

Knygą „Europos paukščiai. Išsamiausias Europos ir Viduržemio jūros regiono paukščių pažinimo vadovas“ sudaro:

    - išsamūs daugiau nei 700 paukščių, priklausančių Vakarų Palearktikos regionui (įskaitant ir Lietuvą), rūšių aprašymai, o pabaigoje dar keliasdešimt užklystančių rūšių ir tų, kurios paspruko iš nelaisvės arba į regioną buvo atvežtos.

    - informatyvios ir tikroviškos spalvotos iliustracijos su pagrindiniais rūšies identifikacijai reikalingais požymiais (lytis, amžius, plunksnų raštas poravimosi ir poilsio periodu, paukščio vaizdas skrydyje ir kt.).

    - aktualiausi paplitimo žemėlapiai su patikima informacija apie paukščių perėjimo, migracijos ir žiemojimo vietas.

    - daug papildomos informacijos.


 • Pavadinimas originalo kalba: Collins Bird Guide
 • Autorius: Lars Svensson, Killian Mullarney, Dan Zetterstrom
 • Iliustratorius: Killian Mullarney
 • Leidėjas: Jana Seta
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 476
 • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789984077666
 • Vertėjas: Laimonas Šniaukšta, Milda Šniaukštienė, Vidmantas Adomonis, Jos Stratford
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Europos paukščiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie paukščius

Dan Zetterstrom, Killian Mullarney, Lars Svensson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Europos paukščiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Europos paukščiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Europos paukščiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Europos paukščiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Zetterstrom, Killian Mullarney, Lars Svensson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Europos paukščiai" perkama kartu