0

Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 287
  • ISBN ar kodas: 9789955689270

2020-11-30 22.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" aprašymas

Žmonės nori kokybiškų dalykų. Jie įprato už pinigus gauti tikrai jų vertus dalykus.
O juos gauti jie gali iš beveik visų kompanijų visame pasaulyje. Todėl dabar jau nebepakanka būti puikiam. Nepakanka vien tik patenkinti klientus. Mums seksis tik jei stebinsime juos. Turime pritraukti juos, stengtis, kad jie išsiugdytų priklausomybę nuo mūsų, negalėtų apsieiti be mūsų. Mokėjimas juos patraukti ir dėmesys jiems yra viskas.

Orientuojantis tik į pagrindinius verslo aspektus kyla pavojus, kad tapsime jiems nesvarbūs. Ir patikėkite mumis, jog tai dar blogiau, negu dirbti neefektyviai. Vienintelis dalykas, sunkesnis už išmokimą išnaudoti paskutinįjį emocijų ir vaizduotės tabu, yra išmokimas klestėti be jo.
Taigi, viso pasaulio žmonės ir organizacijos – atskleiskite savo tikrąjį veidą! Jei to nedarysite, tai jus pačius išneš kaip lavonus.

Vertė L. Tamas

Parašykite atsiliepimą apie "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos verslo knygos

Kjell Nordstrom, Jonas Ridderstrale parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kjell Nordstrom, Jonas Ridderstrale tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" perkama kartu