NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu

Kaina: 22,99 €
Kaina su kodu: 20,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" aprašymas

Žmonės nori kokybiškų dalykų. Jie įprato už pinigus gauti tikrai jų vertus dalykus.

O juos gauti jie gali iš beveik visų kompanijų visame pasaulyje. Todėl dabar jau nebepakanka būti puikiam. Nepakanka vien tik patenkinti klientus. Mums seksis tik jei stebinsime juos. Turime pritraukti juos, stengtis, kad jie išsiugdytų priklausomybę nuo mūsų, negalėtų apsieiti be mūsų. Mokėjimas juos patraukti ir dėmesys jiems yra viskas.

Orientuojantis tik į pagrindinius verslo aspektus kyla pavojus, kad tapsime jiems nesvarbūs. Ir patikėkite mumis, jog tai dar blogiau, negu dirbti neefektyviai. Vienintelis dalykas, sunkesnis už išmokimą išnaudoti paskutinįjį emocijų ir vaizduotės tabu, yra išmokimas klestėti be jo.

Taigi, viso pasaulio žmonės ir organizacijos – atskleiskite savo tikrąjį veidą! Jei to nedarysite, tai jus pačius išneš kaip lavonus.


  • Autorius: Kjell Nordstrom, Jonas Ridderstrale
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 287
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955689270
  • Vertėjas: L. Tamas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Kjell Nordstrom, Jonas Ridderstrale pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kjell Nordstrom, Jonas Ridderstrale tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fankiškas verslas visiems laikams. Kaip mėgautis kapitalizmu" perkama kartu