Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Fėjų mados namai

Kaina: 17,99 €
Kaina su kodu: 16,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 17.99 InStock
Į krepšelį 16,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Fėjų mados namai“ aprašymas

Fėjų slėnyje gimsta fėja, vardu Malena. Augant išryškėja išskirtinis fėjos talentas ir ji atranda naują fėjų dulkių formulę. Pritaikiusi savo galias kūryboje, slėnyje ji atidaro Fėjų mados namus. Netrukus apie Maleną sužino dar kelios išskirtinių gabumų turinčios fėjos. Kiekviena jų atvykusi pademonstruoja savo sugebėjimus ir Malena pasiūlo joms pasilikti gyventi ir kurti kartu. Greitai slėnio gyventojai sužino, kur galima gražiai pasipuošti ir išgirsti apie visas mados naujienas.

Skaitytojų laukia dar viena spalvinga, nuotaikinga Editos Lei istorija, su labai miela staigmena. Knygoje „Fėjų mados namai“ susitiks nauji ir labai seni herojai. Jų pažintis apjungs istorijos siužetą ir mes trumpam nusikelsime į senus laikus. O nauji nuotykiai tarsi sugrąžins atgal ir kelionę su fėjomis pradėsime iš naujo.


  • Autorius: Edita Lei
  • Leidėjas: Aridėja
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099600895

Parašykite atsiliepimą apie „Fėjų mados namai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Fėjų mados namai“, kurį pristato Edita Lei. Siūlome ne tik išsamų „Fėjų mados namai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Edita Lei. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Fėjų mados namai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Fėjų mados namai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Fėjų mados namai“ perkama kartu