0

Five elements (CD)

14,48 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Five elements (CD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2001
  • ISBN ar kodas: SMF-6-002

2020-10-31 14.48 InStock
Į krepšelį
Knygos "Five elements (CD)" aprašymas

Šioje kompaktinėje plokštelėje įrašytas vieno iš nedaugelio nuolat koncertuojančio Tuvos folkloro ansamblių "AY-KHEREL" ("Mėnulio šviesa") repertuaras. Jam vadovauja Tuvos nusipelnęs artistas Vladimiras Sojanas. "AY-KHEREL" atspindi ryškiausias senos ir įdomios tuviečių muzikinės kultūros tradicijas: 5-ių rūšių gerklinį dainavimą (khoomei, kargyraa, sygyt, borbangnadyr, ezengileer), charakteringiausius instrumentus (tosphulur, igil, chanzy, bizaanchy, limbi, kargyraa ir khomus). Koncentruotas ritmas gridžiamas arklio šuoliavimo arba kupranugario žingsnio tempais. Dainų lyrika vaizduoja šalies gamtą, žmonių santykius, meilę savo gyvuliams, kurie teikia ir maistą ir rūbą. 65 min. muzikos.

Parašykite atsiliepimą apie "Five elements (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Five elements (CD), kurią skaitytojams dovanoja Ay-Kherel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ay-Kherel su knyga Five elements (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Five elements (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ay-Kherel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Five elements (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Five elements (CD)" perkama kartu