0
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 21,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Gervėčių Lietuva

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955736523

2020-10-31 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gervėčių Lietuva" aprašymas

Vos 60 km į rytus nuo Vilniaus esantis Gervėčių miestelis ir aplinkiniai Miciūnų, Gudininkų, Gėliūnų, Rimdžiūnų, Petrikų, Kerplėšinės, Girių, Knistuškių, Milcėjų, Pelegrindos, Galčiūnų, Mockų kaimai – iki šiol tebegyvuojanti didžiausia lietuviška sala Baltarusijoje.
Gervėtiškių gyvensena, papročiai, tarmė dėl slavų kultūros apsupties tarsi užsikonservavo ir iki šių dienų išlaikė daug archajiškų bruožų.
Gervėčių kraštas daugeliui tebėra paslaptingas ir tolimas pasaulis, tarsi mitinė sala – tiesa, dabar ta sala atskirta nuo Lietuvos jau ne vien valstybinės, bet ir išorinės Europos Sąjungos sienos.

Vilniaus universiteto inicijuotos kompleksinės ekspedicijos dalyviai 2010–2012 m. aplankė daugiau nei šimtą lietuviškai kalbančių Gervėčių salos gyventojų. Šiame albume – per tuos porą metų užfiksuota Gervėčių Lietuvos istorija ir šiandiena, kasdienybė ir šventės.

163 spalvotos ir 45 nespalvotos (šeimų albumų) nuotraukos, du ižanginiai tekstai, kaimų aprašai, vietos tarme užrašytos istorijos, įžangos santraukos vertimas į anglų kalbą, du istoriniai ir šiuolaikinis žemėlapiai.

Nuotraukų autorius Arūnas Baltėnas
Tekstų autoriai: Saulė Matulevičienė, Vykintas Vaitkevičius
Dailininkas Jokūbas Jacovskis

Parašykite atsiliepimą apie "Gervėčių Lietuva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gervėčių Lietuva, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Baltėnas, Saulė Matulevičienė, Vykintas Vaitkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Baltėnas, Saulė Matulevičienė, Vykintas Vaitkevičius su knyga Gervėčių Lietuva jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gervėčių Lietuva patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Baltėnas, Saulė Matulevičienė, Vykintas Vaitkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gervėčių Lietuva palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gervėčių Lietuva" perkama kartu