NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Given, Vol. 5

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 16.99 SoldOut

Knygos „Given, Vol. 5“ aprašymas

Kartais daina gali išgelbėti tau gyvybę. Meilė muzikai vienija keturis grupės „Given“ narius: karštakošį gitaristą Uenoyama, mergišių būgnininką Akihiko, švelnųjį bosistą Haruki ir talentingą, tačiau praeities tragedijos slegiamą dainininką Mafuyu. Ginčai ir konfliktai gali juos išskirti, tačiau ryšys su muzika – o kartu ir vienas su kitu – visada juos vėl suveda draugėn.

Ritsukui Uenoyamai viskas nusibodo - ir mokykla, ir krepšinio klubas ir net vienintelė jo tikroji aistra - gitara. Tai tęsiasi iki tos dienos, kai jis savo mėgstamoje poilsio vietoje sutinka keistą berniuką, kuris sūpuoja gitarą su nutrūkusia styga. Iš pradžių Uenoyamos nesupranta keisto Mafuyu elgesio, tačiau kai paprašo jo padainuoti, Mafuyu balsas persmelkia jį iki pat širdies.

Amžiaus cenzas: 14+Parašykite atsiliepimą apie „Given, Vol. 5“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Given, Vol. 5“, kurį pristato Natsuki Kizu. Siūlome ne tik išsamų „Given, Vol. 5“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Natsuki Kizu. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Given, Vol. 5“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Given, Vol. 5“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Given, Vol. 5“ perkama kartu