NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gražiausi eilėraščiai vaikams

5.0
(12 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-25 Alma

nuostabaus grožio eilėraščiai


Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 11.69 SoldOut

Knygos „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ aprašymas

Nuostabiais piešiniais, kurių autorė yra Asta Kulikauskaitė, iliustruota knyga „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ apjungia eilėraščius, kuriuos deklamuoja jau ne viena karta vaikų. Juos parašė gerai žinomi poetai Kazys Jakubėnas, Ramutė Skučaitė, Justinas Marcinkevičius ir Violeta Palčinskaitė.

Tai gražiai skambėjo žodžiai:
Laukas, pieva, kelias, upė.
Tai gražiai iš jų išaugo
Vienas žodis: Lietuva.

Rinktinėje „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ laukia daug nuotaikingų, įkvepiančių, žaismingų ar pamokančių eilėraštukų.

Visos gėlės jau nuvytę,
Liūdna be gėlių.
Aš per žiemą tau, mamyte,
Būsiu žiedeliu.

Daugelis tėvelių šiuos eilėraščius žinos dar iš savo vaikystės. Juk tikrai pamenate eilutes „Mano batai buvo du, vienas dingo – nerandu“ arba „Ar jūs žinot tą dainelę kaip kačiukas vijo pelę?“. Rinktinė sukels nostalgiją ir norą su Kazio Jakubėno, Ramutės Skučaitės, Justino Marcinkevičiaus ir Violetos Palčinskaitės kūriniais supažindinti jaunąją kartą.

Visi eilėraščiai puikiai tinkami net ir patiems mažiausiems vaikams. Tiems, kurie dar nemoka skaityti, padės tėvai, na o pradedantiesiems puikiai tiks tai, kad eilėraščių eilutės trumpos, puikus rimas padeda juos įsiminti ilgam.

Visuose kūriniuose kalbama apie vaikams pažįstamus dalykus: mamą, močiutę, žiemą, rudenį… Kiekvienas eilėraštukas iliustruotas temą perteikiančiu piešiniu. Ryškiaspalvės iliustracijos traukia akį ir sukelia norą knygelę skaityti dar ir dar dar kartą.

Skaitytojai savo atsiliepimuose teigia, kad jų vaikai knygelės „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ nepaleidžia iš rankų ir visus kūrinius moka mintinai.

Kazys Jakubėnas, Ramutė Skučaitė, Justinas Marcinkevičius ir Violeta Palčinskaitė – poetai, kurių kūriniai jau tapo laiko išbandyta vaikiška klasika. Kūrinių temos nesensta, primena apie gamtos grožį ir pačias svarbiausias vertybes.

Rekomenduojame rinktinę įsigyti internetu ir supažindinti mažylius su poezijos žanru. Pirkti online kviečiame ir daugiau gerų knygelių vaikams, kuriose jie susipažins su nuotaikingais veikėjais, seks neįtikėtinus siužetus ar mėgausis fantastiniais aprašymais. Norite sutaupyti? Apsidairykite akcijų ir išpardavimų kategorijose, nes čia visada yra daug knygų, kurios kainuoja pigiau. Prieš pirkdami atsižvelkite į trumpą aprašymą su santraukomis, puslapių skaičiumi, ištraukomis bei atsiliepimais. Taip pat verta pasidomėti ir skaitytojų apžvalgomis.


  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 52
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145494

2022-01-25

nuostabaus grožio eilėraščiai

2021-09-22

Smagūs, gražūs eilėraštukai. Labai mums tiko, nes mažoji pas mus dar neskaito, kadangi eilėraštukai nėra per ilgi, apkrauti sunkiais žodžiais, todėl dukrytei nebuvo sunku juos įsiminti.

2021-09-15

Puiki knygelė

2021-09-13

Labai gražūs eilėraščiai ir iliustracijos, rekomenduoju

2021-08-30

Nuostabaus grožio iliustracijos, pagyvinančios kiekvieną eilėraštį. Kai kuriuos eilėraštukus jau išmokom beveik mintinai, rekomenduoju mamytės ir tėveliai :)

2021-08-11

Gavau šia knygą dovanų, puiki knyga

2021-07-19

Labai gražūs eilėraščiai ir iliustracijos

2021-06-03

Puikus rinkinys, lietuviškos poezijos vaikams.

2021-05-18

Nuostabiausios mūsų mylimiausių poetų eilės, kurios nesensta, jų mokiausi pati, dabar su malonumu deklamuoja ir vaikai :)

2021-05-14

Labai laukiam kada vėl atsiras prekyboje ši knygelė.

2021-04-29

Labai šauni. Pritraukia iš karto, eilėraštukai gražus, nuostabios iliustracijos.

2021-04-14

Nuostabios iliustracijos, vaikas tiesiog pamilo šia knygą!

Parašykite atsiliepimą apie „Gražiausi eilėraščiai vaikams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Gražiausi eilėraščiai vaikams“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Gražiausi eilėraščiai vaikams“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Gražiausi eilėraščiai vaikams“ perkama kartu