0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grybų karas

5.0
(11 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-18 Augustina

Būtų smagu jog atsirastų pardavime. ❤


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 5.19 SoldOut

Knygos "Grybų karas" aprašymas

Naujo leidimo knygelėje Voro vestuvės ir Grybų karas rasite abu vaikų mėgstamiausius Justino Marcinkevičiaus kūrinius.


Poeto Justino Marcinkevičiaus knygelė „Grybų karas“ privalo atsidurti kiekvieno vaiko lentynoje. Juk ši linksma, eiliuota poema jau tapo žanro klasika, kurią padeklamuoti gali ne vienas tėvelis ar senelis. Laikas ir naujajai kartai susipažinti su epine grybų kova!

„Grybų karas“ – vienas populiariausių gerai žinomo klasiko Justino Marcinkevičiaus kūrinių. Jaunieji skaitytojai šią poemą mėgsta dėl žaismingumo ir muzikalumo. Sklandžiai rimuotas pasakojamas įtraukia nuotaikingu siužetu ir labai juokingais personažais.

Eik, sakau, greičiau į karą

Ir parnešk man šilko skarą…

Baravykas kad supyko,

O supykęs – kad suriko!

Trenkė kumštimi į pušį:

– Grybai, eisime į mūšį!

Ką sutiksim – tą užpulsim.

Ką pagausim – tą prikulsim.

„Grybų karas“ pirmą kartą pasirodė 1958-ais metais ir iki šiol poema noriai skaitoma bei išlieka stulbinamai populiari. Nuolat leidžiamos įspūdingai iliustruotos knygelės. Šią istoriją ne kartą buvo galima išvysti teatrų scenose, o grybų mūšį vaidina ne tik profesionalūs aktoriai, bet ir darželinukai bei mokyklinukai.

Pagrindinis poemos veikėjas – generolas Baravykas, kuris visus grybus kviečia stoti į karą. Tiesa, ne kiekvienas miško gyventojas džiaugiasi tokiu raginimu ir kariauti nori toli gražu ne visi. Nuo tokių užmačių savo vyrus bando atkalbėti ir moterys: Kazlėkienė, Ūmėdė, Kelmutienė. Individualizuoti personažai istorijai suteikia unikalumo ir patrauklumo.

Autorius nevengia ir kritikos mūsų visuomenės ydoms, jis pajuokia pasipūtėlius ir ištižėlius. Tačiau vaikus labiausiai traukia tai, kad visa istorija komiška, dinamiška ir lengvai įsimenama.

Justinas Marcinkevičius (1930-2011) - poetas, dramaturgas, vertėjas. Poemą „Grybų karas“ jis sukūrė tuo metu, kai dirbo vaikų žurnalo „Genys“ redakcijoje. Autorius rašė ne tik vaikams. Itin reikšmingais jo kūriniais laikomos dramos „Mindaugas“, „Katedra“ ir „Mažvydas“.

Trumpas aprašymas žada pliūpsnį geros nuotaikos, tad raginame knygą įsigyti internetu. Pirkdami online galite sutaupyti, nes akcijų bei išpardavimų metu rasite gerų kainų ir leidinių įsigysite pigiau. Kaip rinktis? Remkitės atsiliepimais bei apžvalgomis, taip pat atsižvelkite į santrauką, aprašymą, puslapių skaičių, pavartykite ištraukas.2021-01-18

Būtų smagu jog atsirastų pardavime. ❤

2011-02-21

Labai gera, nuo mazu dienu patiko iki dabar!

2010-12-06

Man labai patinka .Ir ta pasaka vaidinsiu

2010-01-22

grybų karas>>>> tu liuxą!!!!

2009-12-17

Patiko, juk sita mes vaidinom...:D

2008-10-20

Gera knygele..

2007-06-04

jega

2007-04-13

Ši knyga yra fantastiškai nuostabi ir ja patariu skaityti tiems kuriems patinka eiliuotos pasakos gal dar ir nuotykinės.

2007-03-14

Tai kad yra CD. Pasakos vaikams, skaito Valentinas Masalskis. Nuostabiai!!!

2007-03-02

Super knyga. Labai geri prisiminimai. Labai gerai, kad butu sitos knygos CD. Labai jega knygele.

2006-06-27

labai cool knyga ir ypac iliustracijos...genialios :)

Parašykite atsiliepimą apie "Grybų karas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Grybų karas", kurią skaitytojams dovanoja Justinas Marcinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Justinas Marcinkevičius su knyga "Grybų karas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grybų karas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Justinas Marcinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grybų karas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grybų karas" perkama kartu