0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija

  • Nemokamas knygos pristatymas
15,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija


2021-06-30 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija" aprašymas

Aloyzas Gudonis - Kauno technologijos universiteto Maisto mokslo ir technologijos katedros docentas emeritas, technikos mokslų daktaras. Pirmoji mokomoji Aloyzo Gudonio knyga Pieno pramonės įmonių įrengimai išleista 1973 metais, jam dirbant tuomečiame Kalvarijos maisto pramonės technikume.
Daugumą autoriaus studentams skirtų mokomųjų knygų išleido leidyklos „Technologija" (KTU) ir „Utenos Indra". AB „Rokiškio sūris" lėšomis išleisti A. Gudonio vadovėliai Pieno ir pieno produktų technologija (2002), Pieno ir pieno produktų mokslas ir technologija (2006) ir mokomosios knygos Pieno raugų mikroflora (1996), Pieno riebalų produktai (2001), Metodiniai nurodymai pieno produktų gamybos technologijos bakalauro baigiamajam darbui (su G. Stasiulioniene, 2017).


  • Autorius: Aloyzas Gudonis
  • Leidėjas: Alytaus spaustuvė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098171495

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Aloyzas Gudonis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aloyzas Gudonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvūninio maisto technologija ir inžinerija" perkama kartu