0

Imperatoriaus Zigmanto knyga. XV a. Lietuvos valdovų portretai. Pasakojimai ir vaizdai

  • Nuolaida knygai -69%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,99 €
Knygyne: 49,99 €*
Sutaupote: 34.00 € (69%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Imperatoriaus Zigmanto knyga. XV a. Lietuvos valdovų portretai. Pasakojimai ir vaizdai


15.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Imperatoriaus Zigmanto knyga. XV a. Lietuvos valdovų portretai. Pasakojimai ir vaizdai" - tai leidinių serijos "Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos" XXII tomas.

Šia publikacija Valdovų rūmų muziejus tęsia Pilių tyrimo centro „Lietuvos pilys“ ir Lietuvos dailės muziejaus pradėtą tradiciją – skelbti nežinomus arba Lietuvos praeities tyrinėjimų lauke nepakankamai pažintus senuosius tekstus ir vizualinius šaltinius, kurie svarbūs tiek valstybės politinei istorijai bei tarptautiniams ryšiams pažinti, tiek kultūros ir meno paveldui aktualinti.

Knygos "Imperatoriaus Zigmanto knyga. XV a. Lietuvos valdovų portretai. Pasakojimai ir vaizdai" pirmoje dalyje spausdinamus įvadinius tekstus parengė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojai ir senųjų šaltinių specialistai – profesoriai Jūratė Kiaupienė ir Rimvydas Petrauskas.
Leidinio antroje dalyje publikuojamos Eberhardo Vindekės (Eberhard Windecke) „Imperatoriaus Zigmanto knygos“ fragmentų faksimilės, jų vertimas ir komentarai. Tai mažai žinomas ir svarbus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės ir jos vietos XV a. pradžios Europos valstybių sistemoje bei Lietuvos valdovų europinių pozicijų atspindys.

Knyga "Imperatoriaus Zigmanto knyga. XV a. Lietuvos valdovų portretai. Pasakojimai ir vaizdai" išleista lietuvių kalba. Įvadiniai straipsniai lietuvių ir anglų kalbomis.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu