Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Išganymo žvaigždė

 • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
Kaina: 34,29 €
Kaina su kodu: 30,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 34.29 InStock
Į krepšelį 30,86 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Išganymo žvaigždė" aprašymas

„Išganymo žvaigždė“ (vok. Der Stern der Erlösung, 1921) – religinės filosofijos veikalas parašytas XX a. pradžioje yra vienas svarbiausių, bet mažiausiai žinomų egzistencializmo, religinės filosofijos, judaizmo veikalų. Visa aprėpiančių, sistematinių filosofijų, vokiškojo idealizmo kontekste prioretizuojama konkretaus žmogaus patirtis. Per produktyvų filosofijos ir teologijos santykio atskleidimą kuriama nauja mąstymo paradigma. Dialogas tarp religijų atsakinėja į seniausius ir svarbiausius religinius klausimus, įveiklina ir leidžiai konkrečiai suvokti Kūrinijos, Apreiškimo, Išganymo sąvokas, jų prasmę ir reikšmę gyvenimui.

Franzas Rosenzweigas (1886-1929) – vokiečių teologas, filosofas, studijavo Berlyno, Freiburgo universitetuose, kartu su Martinu Buberiu į vokiečių kalbą išvertė Senąjį Testamentą. Rosenzweigo filosofija padarė svarią įtaką Martino Buberio, Emmanuelio Levino ir kitų mąstytojų filosofijoms. Kariavo Pirmajame pasauliniame kare. Pasižymėjo kaip švietėjas ir mokytojas prisidėjęs prie žydiškosios Das freie jüdische Lehrhaus mokyklos Frankfurte prie Maino įkūrimo; jai vadovavo. Vėliau jį pakeitė Rudolfas Hallo, Martinas Buberis.


 • Pavadinimas originalo kalba: Der Stern der Erlösung
 • Autorius: Franz Rosenzweig
 • Serija: Filosofemos
 • Leidėjas: Phi knygos
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 544
 • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098236323
 • Vertėjas: Antanas Gailius
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie "Išganymo žvaigždė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Franz Rosenzweig pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išganymo žvaigždė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išganymo žvaigždė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išganymo žvaigždė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išganymo žvaigždė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Franz Rosenzweig tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išganymo žvaigždė" perkama kartu