0

Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)

Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9955695374

2020-10-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)" aprašymas

Tai jau antroji ispanų kalbos vadovėlio dalis. Ji yra nuoseklus pirmosios dalies tęsinys. Čia pateikiamas praktinis gramatikos pritaikymas, kuris papildo pirmoje dalyje įgytas žinias ir padeda besimokančiam ispanų kalbos laisviau bendrauti, kalbėti sudėtingesnėmis temomis; apibūdinti savo įpročius, pomėgius, profesinę ar akademinę veiklą, kalbėti apie praeitį naudojant įvairias būtojo laiko formas.

Kiekvienos temos gramatika išdėstyta paprastai ir aiškiai, kartu įvedami nauji teminiai žodžiai. Tai suteikia galimybę kalbančiajam tiksliau išreikšti savo mintis.

Kiekvieną temą iliustruoja garsiniai įrašai, kuriuose pateikiami praktiniai naujų žodžių ir gramatikos naudojimo pavyzdžiai. Antrą dalį sudaro 16 pamokų.
 

Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ispanų kalba ir gramatika

Alfonso Rascon Caballero parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonso Rascon Caballero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ispanų kalbos kursas, 2 dalis (su CD)" perkama kartu