NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai

Kaina: 15,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai" aprašymas

Roko Subačiaus knygoje „Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai“ pateiktos įžymių lietuvių, palikusių ryškų pėdsaką tautos istorijoje ir kultūroje, biografijos. Tai Mindaugas ir Morta, Vytautas Didysis, A. Kulvietis ir M. Mažvydas, K. Donelaitis, S. Daukantas, M. Valančius, J. Kudirka, M.K. Čiurlionis, J. Basanavičius, Maironis, J. Marcinkevičius. Aprašyti ne tik tų iškilių asmenybių nuopelnai, bet ir sudėtingas gyvenimo kelias, pomėgiai, pateikiami įdomesni, mažiau žinomi faktai, tačiau nėra autoriaus išgalvotų. Tos biografijos leidžia apžvelgti visą istorinį Lietuvos raidos laikotarpį – nuo XIII a. iki šio amžiaus pradžios.

Knygoje „Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai“pateiktos palyginti nedidelės apimties, bet informatyvios įžymių lietuvių biografijos. Jos rašytos remiantis skelbtais pagrindiniais šaltiniais – monografijomis, istorijos studijomis, raštais, atsiminimais, jie nurodyti knygos gale.


  • Autorius: Rokas Subačius
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417011269

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Rokas Subačius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rokas Subačius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įžymūs lietuviai. Istorijos ir kultūros kūrėjai" perkama kartu