Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę

Kaina: 17,14 €
Kaina su kodu: 3,43 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.139 InStock
Į krepšelį 3,43 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" aprašymas

Lietuvoje gerai žinomas sporto komentatorius Linas Kunigėlis 9-15 metų amžiaus auditorijai pristatė knygą apie vieną žymiausių naujosios kartos krepšininkų. Gausiai nuotraukomis iliustruotas leidinys „Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę“ pasakoja, kaip jaunas vaikinas iš Utenos prasiskynė kelią į sporto elitą.

Jonas Valančiūnas šiandien yra vienas garsiausių krepšininkų iš Lietuvos. Ji žaidžia NBA krepšinio lygoje, uždirba milžiniškas pinigų sumas ir laikomas vienu perspektyviausių žaidėjų. Tačiau ar ši sėkmė atėjo lengvai? Linas Kunigėlis vaikams ir jaunimui pasakoja apie jų dievuko paauglystę ir karjeros pradžią Utenos jaunučių komandoje.

Krepšinis dažnai vadinamas antrąja Lietuvos religija. Juo domisi ir dideli, ir maži, o daugelis jaunuolių užaugę svajoja tapti krepšininkais. Knygoje „Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę“ atskleidžiama, kad vien talento tam neužteks ir reikės įdėti labai daug darbo.

Autorius pasakoja, koks yra Jonas Valančiūnas už krepšinio aikštelės ribų, taip pat, kas įžvelgė jo talentą bei atvedė į profesionalų sportą. Jaunieji skaitytojai sužinos ir koks jausmas apima, kai patenki į prestižiškiausią krepšinio lygą. Daugelis svajoja uždirbti milžiniškus atlygius, tačiau ar žinote, kiek mokesčių Jonas Valančiūnas sumokėjo nuo pirmosios algos? Taip, knygoje paliečiami ir finansiniai klausimai, juk ne veltui NBA savo naujokus moko tvarkytis su finansais.

Knyga „Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę“ yra pozityvi ir įkvepianti. Nesvarbu, kad esi paprastas berniukas iš Utenos – atkaklus darbas gali atverti visas pasaulio duris. Be to, net ir žinomiausi pasaulio žmonės turi tokių pačių problemų, kaip ir visi kiti. Kartais gera tai žinoti.

Linas Kunigėlis (g. 1972 m) – sporto komentatorius, žurnalistas, autorius. Jis, kaip ir knygos veikėjas, yra kilęs iš Utenos. Nuo 1993-ių metų komentuoja sporto varžybas, tad Lino Kunigėlio balsą pažįsta jau daugelis. 2013 metais jis buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Ši jaunimui skirta knyga sudomins sporto entuziastus, krepšinio gerbėjus ir biografijų mylėtojus. Kviečiame ją įsigyti internetu. Knygyne rasite įvairaus siužeto literatūros, o pirkti online patogu, nes visi leidiniai turi savo trumpą aprašymą su santraukomis, ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi, o kartais ir skaitytojų atsiliepimais. Verta pasidomėti ir apžvalgomis, nes jos padeda išsirinkti knygas. Jei ieškote gerų kainų, tai pigiau apsipirksite per dažnai skelbiamus išpardavimus bei akcijas.


  • Autorius: Linas Kunigėlis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142202

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę", kurį pristato Linas Kunigėlis. Siūlome ne tik išsamų "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Linas Kunigėlis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" perkama kartu