0

Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090142202

2020-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" aprašymas

Jonas Valančiūnas – vienas žinomiausių lietuvių, žaidžiančių NBA lygoje. Jį puikiai pažįsta Lietuvos ir pasaulio krepšinio gerbėjai, o štai nuo ko ir kur viskas prasidėjo, daug kam negirdėta. Koks jis, Jonas Valančiūnas? Kas tas žmogus, pirmasis pastebėjęs jauno vaikino gabumus? Kas kone už rankos atvedė Joną didįjį sportą? Kaip jaučiasi jauni vyrai, patekę į NBA ir kaip tenai patekti?

Smagiai ir atvirai papasakota Jono sėkmės istorija neabejotinai sudomins jaunus žmones ir visus krepšinio gerbėjus.

Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mada, sportas

Linas Kunigėlis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Linas Kunigėlis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Jonas Valančiūnas. Su kamuoliu – paskui svajonę" perkama kartu