Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kas namelyje gyvena?

Kaina: 8,29 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 8.29 InStock
Į krepšelį 5,39 € -35% su kodu
PATOGU

Knygos „Kas namelyje gyvena?“ aprašymas

„Kas namelyje gyvena?“ - 3 pasakų knyga eiliuotu tekstu su paveikslėliais. Vaikams nuo 1 iki 7 metų.

Patiems mažiausiems skaitytojams patiks lengvai įsimenami eilėraštukai ir vaizdingos iliustracijos. Šiek tiek paaugę vaikai pajus malonumą įvardinti paveikslėlį, rasti teisingą linksnį, įterpdami žodį į tėvelių skaitomą tekstą. Pradedantieji skaityti vaikai ras nesudėtingų žodžių didžiosiomis raidėmis, kuriuos jau galės atpažinti ir perskaityti.

Knygelė sukurta remiantis psichologo ir edukologo tiriama ankstyvojo skaitymo nauda vaikams. Manoma, jog būtent ankstyvajame amžiuje formuojasi įpročio skaityti pagrindai. Ankstyvojo skaitymo nauda siejama su vaiko kalbos ir pažintinio gebėjimo raida. Eiliuotas, iš dalies pasikartojantis ritmiškas tekstas, lavina vaiko atmintį ir formuoja kalbos pagrindus.


  • Autorius: Inga Šeduikienė
  • Iliustratorius: Jurgita Juškaitė-Jakaitienė
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090601693

Parašykite atsiliepimą apie „Kas namelyje gyvena?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eiliuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kas namelyje gyvena?“, kurį pristato Inga Šeduikienė. Siūlome ne tik išsamų „Kas namelyje gyvena?“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Šeduikienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kas namelyje gyvena?“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kas namelyje gyvena?“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kas namelyje gyvena?“ perkama kartu