Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai

Kaina: 8,50 €
Kaina su kodu: 7,65 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 8.5 InStock
Į krepšelį 7,65 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai" aprašymas

Šauniam vaikučiui – šaunios knygelės! Jose – pačios populiariausios mamyčių išrinktos užduotėlės: spalvinimas, vedžiojimas, kirpimas ir linksmųjų lipdukų klijavimas.

Su kiekviena atlikta užduotėle tvirtėja mažylio pirštukai, gražėja brėžiamos linijos, lavėja dėmesys ir susikaupimas, didėja savarankiškumas.

RInkinyje trys knygelės.

Kutis. Jungiu. Linksmi gyvūnėliai

Kutis. Jungiu. Skanumynai

Kutis. Jungiu. Gyvenkime draugiškaiParašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Kutis. JUNGIU. Linksmi gyvūnėliai + Skanumynai + Gyvenkime draugiškai" perkama kartu