Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū

Kaina: 20,15 €
Kaina su kodu: 18,14 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 20.15 InStock
Į krepšelį 18,14 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“ aprašymas

Šiame knygų rinkinyje “Paveikslėliai kūdikiams” trys knygelės-armonikėlės. Kiekvienoje 10 lapų, knygelės dydis: 19x22 cm.

Rekomenduojama nuo 0 iki 6 mėn. Knygelės moko mažylį sukoncentruoti dėmesį.

Kūdikis jau nuo pirmų savaičių moka atskirti didelio kontrasto vaizdus, todėl rūpestinga mama gali jam padovanoti pirmąją knygelę. Ji išlankstoma, nereikia vartyti. Pastatykite išlankstytą knygelę priešais gulintį ant pilvuko mažylį. Jį tikrai sudomins, šie linksmi, kontrastingi paveikslėliai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos kūdikiams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Paveikslėliai KŪDIKIAMS. BZZ + MŪ + Ū-Ū“ perkama kartu