NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Komi can’t communicate, Vol. 13

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 10.99 SoldOut

Knygos "Komi can’t communicate, Vol. 13" aprašymas

Komi can’t communicate – Nedrąsus Tadano yra itin nedrąsus introvertas, ir jam tai patinka. Tačiau viskas pasikeičia, kai pirmąją vidurinės mokyklos dieną jis atsiduria klasėje vienas su žymiąją Komi. Jis greitai supranta, kad ji nėra tokia ir šalta – ji tiesiog labai keista. Dabar jo misija padėti jai susirasti 100 draugų!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Komi can’t communicate, Vol. 13"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Komi can’t communicate, Vol. 13", kurį pristato Tomohito Oda. Siūlome ne tik išsamų "Komi can’t communicate, Vol. 13" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomohito Oda. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Komi can’t communicate, Vol. 13". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Komi can’t communicate, Vol. 13" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Komi can’t communicate, Vol. 13" perkama kartu