NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 13.99 SoldOut

Knygos "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)" aprašymas

Knygų komplektą sudaro: 95 mados metai (spalvinimo žurnalas) + A. McQueen + L'officiel mada (žurnalas)

95 mados metai. Spalvinimo istorijos
48-ios iliustracijos nukels jus į įvairius mados dešimtmečius, kai Christianas Dioras, Cristóbalis Balenciaga, Hubertas de Givenchy ir kiti žymiausi dizaineriai kūrė kuklius, genialius, nevaržomus ir drąsius drabužių modelius, vieną už kitą įdomesnes audinių formas, faktūras ir pasigėrėjimą keliančius aksesuarus. Kiekvienas laikotarpis, kiekvienas knygos puslapis – tai maloni mados istorijos kelionė. Ranka pieštos mados iliustracijos yra įkvėptos paslaptingų „L’Officiel“ istorinių archyvų!

Alexanderis McQueenas 1969–2010
Knyga „Alexanderis McQueenas, 1969 – 2010“ yra skirta talentingajam Didžiosios Britanijos kūrėjui, garsėjusiam provokacijomis, maištingumu ir kitokiu požiūriu į gyvenimą bei kūrybą. Iš Alexanderio McQueeno mados eksperimentų įkvėpimo sėmėsi visa mados industrija, o jo kurta ateities estetika dar ilgai darys įtaką dizaineriams ir skatins eiti jo pėdomis.
Leidinyje – išskirtinės A. McQueeno kolekcijų bei fotosesijų nuotraukos, interviu su šiuo žiniasklaidos vengusiu mados genijumi, taip pat jo kūrybos aprašymas. Visa, kas dizainerio karjeros metu buvo sukaupta žurnalų „Jalouse“, „L’Optimum“, „L’Officiel Homme“ ir „L’Officiel“ archyvuose.

L'officiel mada Nr. 12 (67) 2016 m.
„L’Officiel MADA“ – tai prancūzišku prieskoniu ir elegancija persmelkta pasaulio mada, pritaikyta Lietuvos žmonėms. 100 procentų aukštosios mados, pasemtos iš pasaulinių tendencijų lobyno!


  • Leidėjas: Franchise Media
  • Išleidimo metai: 2017
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS124

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "RINKINYS. 95 mados metai (spalvinimo knyga) + Alexanderis McQueenas 1969-2010 + L'officiel mada (žurnalas)" perkama kartu