Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras

Kaina: 17,90 €
Kaina su kodu: 16,11 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.898 InStock
Į krepšelį 16,11 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras" aprašymas

Natos.Parašykite atsiliepimą apie "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Julius Andrejevas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julius Andrejevas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sakmė / Saga. Koncertas fortepijonui ir styginių orkestrui, klavyras" perkama kartu