NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Krikščionybės kilmės paslaptys

4.6
(5 įvertinimai) Įvertinkite
6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-25 Autorius

Skaitytojui: Kas nedirba, tas ne klysta. O Jūsų stiliaus supratimas, greičiausiai man ne priimtinas.
Dėl skonio gi nesigičijama...


2024-02-29 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krikščionybės kilmės paslaptys" aprašymas

Knyga "Krikščionybės kilmės paslaptys" aptaria ankstyvosios krikščionybės formavimosi periodą tarp 29. ir 393. m. e. metų.

Krikščionys mano, jog Jono krikštas apie 29. m. e. metus padėjo pamatą krikščionybei, nors taip tikrai nėra. Tuo metu, kai Jonas krikštijo prie Jordano, nebuvo jokios krikščionybės. O pats Jėzus iš Nazareto niekur, niekada krikščionybės neskelbė ir niekada nesivadino Kristumi ar krikščioniu.

Krikščionybės pagrindus suformavo Saulius, vėliau pasivadinęs Pauliumi. Pakankamai gerai žinoma Pauliaus gyvenimo chronologija ir gana tikslus Pauliaus laiškų datavimas yra rimtas pagrindas atidžiai pastudijuoti Pauliaus laiškus ir Apaštalų darbų knygą. Taip galima atstatyti įvykius, kurie vedė į krikščionybės atsiradimą.

Deja, lieka vien apgailestauti, kad formuojantis krikščionybei daugelis pirminių šaltinių, kurie galėtų mums suteikti daugiau žinių ir apie Jėzaus mokymą, augančios bažnyčios buvo sunaikinti. Pasekmėje, tiriant krikščionybės kilmės klausimus, be keleto kitų dar išlikusių istorinių šaltinių, esame ypatingai pririšti prie Naujojo Testamento, kaip prie išlikusio istorinio šaltinio. Naujojo Testamento duomenis sujungus su kitais istoriniais šaltiniais, atsiskleidžia labai aiškus vaizdas, kaip atsirado krikščionybė.

Be to, kad išvengti bereikalingų ginčų dėl šaltinių tinkamumo, šioje knygoje vertinami ir komentuojami vien krikščionių kanonizuoti ir kiti oficialiai pripažinti raštai. Tų šaltinių pilnai pakanka atstatant krikščionybės kilmės chronologiją.

Knyga „Krikščionybės kilmės paslaptys“ aptaria periodą tarp 29. ir 393. m. e. metų, kai formavosi ankstyvoji krikščionybė. Ši knyga bus įdomi ne vien teologams ar kunigams, bet ir istorikams, studentams, religijos mokytojams bei mokiniams – visiems, kas tik domisi istorija ar krikščionybės kilme.


  • Autorius: Gedas-Erwin Schneider
  • Leidėjas: Print-on-Demand
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9783000600173

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-25

Skaitytojui: Kas nedirba, tas ne klysta. O Jūsų stiliaus supratimas, greičiausiai man ne priimtinas.
Dėl skonio gi nesigičijama...

2020-07-28

Nuostabi Knyga, apipasakontanti tikrą Jėzaus iš Nazareto mokyma,
jo žinia visam pasauliui apie Dangaus Karalyste.

2020-05-05

Nors tema įdomi, tačiau pati knyga parašyta sunkiu stiliumi, vertimas padarytas irgi aplaidžiai - daug elementarių gramatinių klaidų.

2018-08-03

Šią knyga tikrai verta perskaityti visiems religijos mokytojams.
Čia pristatomi svarbiausius krikščionybės formavimosi epizodai
aptariami iki mėnesio tikslumu. Savo unikalumu knyga tikrai
atsakys į jus dominančius krikščionybės kilmės klausimus ir tikrai
padės rasti pagrįstą asmeninį požiūrį, kiekvienam skaitytojui!

2018-07-20

Šitą knyga verta perskaityti visiems religijos mokytojams, kad pamokų metu ne apsijuokti, jei mokiniai perskaitys ją anksčiau už mokytoją.

Parašykite atsiliepimą apie "Krikščionybės kilmės paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Gedas-Erwin Schneider pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Krikščionybės kilmės paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Krikščionybės kilmės paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Krikščionybės kilmės paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Krikščionybės kilmės paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gedas-Erwin Schneider tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Krikščionybės kilmės paslaptys" perkama kartu