0

Kur bėgi, upeli?

1,99 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Kur bėgi, upeli?

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeluiai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789986459958

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kur bėgi, upeli?" aprašymas

"Kur bėgi, upeli?" - tai anksčiau išleistos autorės knygos "Po močiutės skara" variantas, papildytas naujais eilėraščiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur bėgi, upeli?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kur bėgi, upeli?, kurį parašė Danutė Grigaliūnienė. Siūlome ne tik išsamų Kur bėgi, upeli? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danutė Grigaliūnienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kur bėgi, upeli?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kur bėgi, upeli? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kur bėgi, upeli?" perkama kartu