Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

L'italiano senza problemi (CD)

3.4
(5 įvertinimai) Įvertinkite
5,76 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-02-08 Anastasia

Man labai patiko. Itališkai tariama tikrai labai aiškiai. Kalbos mokomasi tik iš klausant (knygelės nėra). Pirmiausia pateikiami kiekvienos temos atskiri žodžiai, po to - sakiniai. Labai gera metodika.


2022-12-31 5.76 InStock
Į krepšelį

Knygos "L'italiano senza problemi (CD)" aprašymas

Klausymosi diskas "L'italiano senza problemi (CD)" norintiems greitai ir be vargo išmokti italų kalbos. Puikiai tinka užimtiems žmonėms, kadangi reikia tik klausyti ir pakartoti tai, ką išgirdote. Idealus naudoti tiek mašinoje, tiek namuose. Diske pateikiamas aštuonias temas aprėpiantis žodynas ir frazės:

1. Pasisveikinimas, atsisveikinimas, mandagumo frazės,

2. Apie save, šeimą, žmones,

3. Skaičiai, pinigai, laikas,

4. Namai,

5. Laisvalaikis,

6. Maistas, gėrimai

7. Oras ir klimatas,

8. Kelyje."L'italiano senza problemi (CD)" - tai pirmas toks klausymosi diskas, kuriame nuosekliai, pagal temas pateikiami žodžiai, o šalia jų ir frazės, kurios padeda suvokti kaip konkretūs žodžiai "sudedami į sakinius".

Skirtas visiškai nemokantiems italų kalbos, o taip pat ir tiems, kurie nori prisiminti senai užmirštus žodžius ir frazes.

Klausyk ir išmok!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Eurokalbos
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 9955-9852-1-6

Kiti taip pat domėjosi


2010-02-08

Man labai patiko. Itališkai tariama tikrai labai aiškiai. Kalbos mokomasi tik iš klausant (knygelės nėra). Pirmiausia pateikiami kiekvienos temos atskiri žodžiai, po to - sakiniai. Labai gera metodika.

2007-05-28

Tai be masinos negalima mokytis?

2007-04-17

vaziuojan masina nelabai ir paskaitysi

2006-08-14

Be teksto knygeles sunku suprasti.

2006-07-29

Italas gana aiškiai taria. Galima suprasti kaip tarti pirma karta išgirdus

Parašykite atsiliepimą apie "L'italiano senza problemi (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "L'italiano senza problemi (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "L'italiano senza problemi (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "L'italiano senza problemi (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "L'italiano senza problemi (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "L'italiano senza problemi (CD)" perkama kartu