NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 3.99 SoldOut

Knygos „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Lemtingi mūsų pasirinkimai“ - jaudinanti Karmos Brown istorija apie dviejų moterų draugystę ir painius žmonių tarpusavio ryšius ir santykius.

Hana ir Keitė tapo draugėmis po to, kai penktoje klasėje Hana trenkė berniukui, su veidrodėliu žiūrėjusiam po Keitės sijonu. Nuo tos akimirkos jos buvo tarsi seserys. Laikui bėgant draugių santykiai tik stiprėjo ir, atrodė, kad niekas negali sukliudyti jų draugystei. Tačiau gyvenimas nebūtinai yra sąžiningas ir visiems vienodai dosnus. Kai Keitė ir jos vyras Deividas sukuria gražią šeimą ir susilaukia dviejų žavių dukrelių, Haną ima graužti pavydas. Hana su vyru Benu metų metus bando susilaukti kūdikio, tačiau galiausiai iš gydytojų sužino, kad Hanai niekuomet nepavyks pastoti ir susilaukti kūdikio. Ji visiškai palūžta. Drauge su vyru jie ima ieškoti kitokių galimybių turėti vaikelį ir čia ateina Keitės eilė pasiūlyti pagalbą. Keitė pasisiūlo Hanai išnešioti jai kūdikį ir netgi panaudoti tam savo kiaušinėlius.

Abi šeimos su viltimi, susijaudinimu ir dėkingumu pradeda neįpratą kelionę į tėvystę. Tačiau įvyksta baisi tragedija, kuri grasina sugriauti viską, ko siekė dvi geriausios draugės...

Skaudžiai nuoširdus ir tikras romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ - tai stipri istorija apie dvi moteris, vieną nepaprastą draugystę ir riziką, kuriai mes ryžtamės, kad įgyvendintume savo svajones.

„Brown knyga „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ – emocinis smūgis. Tai pagal senas geras tradicijas parašyta, ašaras spaudžianti knyga“.
The Toronto Star

„Lemtingi mūsų pasirinkimai“ kelia skaudžiausius klausimus apie draugystę ir ištikimybę, kai prasideda tėviška atsakomybė. Kaip priimti gyvybę ar mirtį nulemiančius sprendimus, kai reikia rinktis tarp mylimiausių žmonių? „Lemtingi pasirinkimai“ patiks skaitytojams, kuriems patinka rašytojo Nicholo Sparks sentimentaliomis istorijomis, bet mėgsta ir aktualius klausimus, kokius dažnai savo knygose kelia Jodi Picoult“.
New York Journal of Books

„Įtraukianti istorija, plūstanti emocijomis, bet pagrįsta realybe. Turėkite po ranka nosinaičių“.
Booklist

„Nuo pat pradžių prikaustantis siužetas, kuris antroje knygos pusėje tik sustiprėja. Ši knyga puikiai tiks skaitytojams, kurie nesibaimina sunkių moralinių temų“.
Kirkus Reviews

Karma Brown – kanadiečių rašytoja ir žurnalistė. Debiutavusi su romanu „Eime su manimi“, kuris tapo bestseleriu. Šiuo metu jau išleido keturias knygas. Antrasis jos romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ taip pat sulaukė skaitytojų įvertinimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.

K. Brown su vyru, dukra ir šunimi gyvena prie Toronto, Kanadoje. Ji nuo vaikystės mėgo skaityti ir rašyti, kurti istorijas. Kai nerašo ir nedailina savo parašytų knygų, rašytoja dažniausiai bėgioja arba dresuoja savo šunį ir leidžia laiką su šeima.

Vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  • Autorius: Karma Brown
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304242-BR

Parašykite atsiliepimą apie „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“, Karma Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karma Brown su knyga „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karma Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lemtingi mūsų pasirinkimai (knyga su defektais)“ perkama kartu