Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)

Kaina: 33,32 €
Kaina su kodu: 29,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 33.319 InStock
Į krepšelį 29,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)" aprašymas

Puikios estetinės ir techninės (fotografuota 100x120 mm plokštelėse) kokybės nuotraukų albumas. Vaizdai knygoje sugrupuoti keturiomis temomis: Vilnius: Europos centro miestas, kraštovaizdis: žemės ir dangaus peizažai, miestai ir miesteliai: krikščionybės, dvarų ir pirklių palikimas, Kuršių nerija: "Žadą užgniaužianti pirmykštė didybė...". Kiekviena tema pradedama įžanginiu rašiniu.
Vilniui skirtame skyriuje - žymiausių miesto architektūros paminklų išorės ir vidaus nuotraukos, gatvelių vaizdai, panoramos. Kraštovaizdžio skyriuje - gamtiniai ir kultūriniai peizažai, didžiausios traukos vietos. Miestų ir miestelių skyriuje - Kauno, Kėdainių, miestelių ir bažnytkaimių, dvarų ir bažnytėlių vaizdai. Albumas baigiamas egzotiškomis Kuršių nerijos nuotraukomis.


  • Autorius: Raimondas Paknys
  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • Formatas: 27x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955736387

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą kitomis kalbomis

Raimondas Paknys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raimondas Paknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuva. Kraštovaizdis ir architektūra (rusų k.)" perkama kartu