Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga

Kaina: 8,56 €
Kaina su kodu: 7,70 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 8.559 InStock
Į krepšelį 7,70 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“ aprašymas

„Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis“ - lavinamoji knyga, etno mandalos.

Knygoje „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis“ supažindinama su lietuviškomis šventėmis, pateikiami šaukimai ir burtai. Specialiai šiai knygai sukurtos originalios pasakosiu švenčių personažais.

Galima sujungti taškus ir pabaigti piešinius, atspėti mįsles, spalvinti etno mandatas.

„Nusilenkė žmogus saulei už šviesą ir šilumą dėkodamas. Nuo to laiko žmogus kas rytą saulę pasveikina, o vakarais jai dainas dainuoja. Suprato žmogus, kad tai saulės dėka dienos mainosi, kad jos kelionė dangumi žmogui ir rudens derlių dovanoja, ir žiemos poilsį ir pavasario gyvybingumą, ir vasaros šilumą neša. Dienos vis mainosi, naujais rūbais rėdosi, kol ratą apsukusios vėl iš naujo metus skaičiuoti pradeda. Ir pavadino žmogus besikeičiantį laiką Rėdos ratu. Nuo to laiko, kai milžinai kalnus pylė, o monai pasakas sekė vis nepaliaujamai sukasi nepabaigiamas Rėdos ratas, keliaudamas per kertines metų šventes: Žiemos saulėgrįža, Pavasario lygiadienis, Rasos šventė, Rudens lygiadienis“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

Asta Valiukevičienė, Jūratė Leikaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Valiukevičienė, Jūratė Leikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Lietuvių šventės ir raštai, 3 dalis. Lavinanti spalvinimo knyga“ perkama kartu