NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Love is war, Vol. 6

Kaina: 10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį 9,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Love is war, Vol. 6“ aprašymas

Love is war. Kaguya ir Miyuki – prestižinės mokyklos moksleiviai, priklausantys mokinių tarybai. Jie įsimylėjo! Tačiau net neketina vienas kitam to prisipažinti, nes tai reikštų pralaimėjimą! Silpnumą! Ir įsipareigojimą.

Deja, kitiems mokinių tarybos nariams teks šią situaciją iškęsti… Kaip manai, kuris iš judviejų nusileis pirmas?!

Šioje mangoje yra Chika, kurios šokis 2020 m. buvo užkariavęs internetines padanges.

Šios mangos patiks tiems, kam patiko Teasing Master Takagi-san ar Toradora.Parašykite atsiliepimą apie „Love is war, Vol. 6“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Love is war, Vol. 6“, kurį pristato Aka Akasaka. Siūlome ne tik išsamų „Love is war, Vol. 6“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aka Akasaka. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Love is war, Vol. 6“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Love is war, Vol. 6“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Love is war, Vol. 6“ perkama kartu