0

Mano brangioji žmona

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mano brangioji žmona

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090305690

2020-11-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano brangioji žmona " aprašymas

Negalėsite atsiplėšti! Trilerių meistrės Kimberly Belle knyga „Mano brangioji žmona“ pasakoja apie Betę, kuri pabėgo nuo savo sutuoktinio, taip pat apie Džefrį, kurio žmona Sabina dingo. Ar Betė ir Sabina yra tas pats žmogus? O gal vyksta gerokai daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio? Šis romanas nepaleis nė akimirkai – Kimberly Belle geba meistriškai išlaikyti dėmesį iki pat paskutinio puslapio.

Betė yra bėglė. Ji metus planavo savo pabėgimą nuo sutuoktinio. Detalę po detalės, smulkmeną po smulkmenos ir vienas eilinis ketvirtadienis tapo jos išsigelbėjimo diena. Moteris visiškai pakeitė savo išvaizdą, vardą bei pasislėpė kitame mieste. Ji glaudžiasi pensionuose, nepasitiki žmonėmis, nuolat išlieka budri. Juk vos viena klaida gali atskleisti buvusiam vyrui Betės buvimo vietą.

Džefris Harisonas po komandiruotės grįžo namo ir neberado savo žmonos Sabinos. Atrodo ji nepasiėmė daiktų, nepaliko raštelio, tiesiog pradingo. Policija įtaria kad sutuoktinis ne viską pasakoja. Skaitytojams pamažu prieš akis skleidžiasi šeimyninio smurto paveikslas. Harisonų pora tikrai nebuvo ideali, o Sabinos mirtis būtų itin naudinga jos vyrui. Policijos pareigūnas, tiriantis dingimo bylą, įsitikinęs, kad Džefris žmoną nužudė ir visai nesvarbu, kad vyras turi alibi.

Kas yra Betė, kodėl ji pabėgo, kur dingo Sabina? Ar šios skirtingos moterys yra tas pats žmogus, o gal autorė skaitytojus vedžioja už nosies? Kas iš veikėjų sako netiesą? O gal meluoja visi? Romanas „Mano brangioji žmona“ pasakojamas trijų veikėjų akimis. Knygoje nuolat įvyksta staigūs siužeto posūkiai. Greitas tempas ir iki galo išlaikyta intriga neleidžia atsikvėpti.

Amerikietė Kimberly Belle gimė 1968-tais metais, Tenesio valstijoje, Apalačų kalnų papėdėje. Visą vaikystę autorė svajojo pabėgti ši šios vaizdingos vietovės ir tą padarė išvykusi studijuoti menų. Studijų metu ji įsimylėjo olandą ir dvylika metų praleido Nyderlanduose, kuriuos laiko savo antraisiais namais.
Pirmoji Kimberly Belle knyga išleista 2014-tais metais. Pasaulyje ji labiausiai išgarsėjo su romanu „Sumeluotas gyvenimas“, kuris yra išverstas ir į lietuvių kalbą. Ši knyga iš karto tapo „USA Today“, „Wall Street Journal“, ir „The Globe and Mail“ bestseleriu. Taip pat knyga 2017-tais metais pateko tarp „Goodreads Choice Awards“ rinkimų finalininkų trilerių kategorijoje.

Iš anglų kalbos vertė Violeta Meiliūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Mano brangioji žmona "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano brangioji žmona , kurią skaitytojams dovanoja Kimberly Belle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kimberly Belle su knyga Mano brangioji žmona jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano brangioji žmona patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kimberly Belle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano brangioji žmona palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mano brangioji žmona " perkama kartu