NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Matematika. Tekstiniai uždaviniai. 2 klasė II dalis. Daugyba ir dalyba

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematika. Tekstiniai uždaviniai. 2 klasė II dalis. Daugyba ir dalyba" aprašymas

Leidinyje „Matematika. Tekstiniai uždaviniai. 2 klasė II dalis. Daugyba ir dalyba“ pateikiamos užduotys skiriamos bendrojo lavinimo mokyklų 2 klasės mokiniams iš svarbiausių matematikos veiklos sričių: skaičių ir skaičia­vimų bei geometrijos, matų ir matavimų.Atskiruose skyriuose išryškinamos užduotys tema „Akcijos“ ir ploto apskaičiavimo užduotys, nes šios užduočių rūšys yra pateikiamos daugelyje programų tradiciškai 2 klasėje ir turi savo ypatybes terminologijoje ir analizėje.

Mokiniai mokysis spręsti tekstinius uždavinius sudarydami skaitinius reiškinius, t. y. dviskiemenių tekstinių uždavinių sprendimus užrašyti viena veiksmų eilute. Užduotys ugdys kritinį mąstymą, sudarys sąlygas mokiniams įgyti matematinių gebėjimų, padėsiančių spręsti kasdienio gyvenimo problemas, pasirengti tolesniam sėkmingam mokymuisi, skatins domėtis matematika, plės matematinį žodyną. Užduotys skirtos tekstinių uždavinių sprendimo įgūdžiams lavinti ir gali būti naudojamos tiek pamokose, tiek savarankiškai mokant 2 klasės mokinius.

Gebėjimas dirbti su paprasčiausiomis grafinėmis schemomis, ikoniniais modeliais ir lentelėmis yra vienas iš planuojamų matematikos kurso pradinėje mokykloje rezultatų. Remiantis šiuo daugumos užduočių reikalavimu, pateikiami pagalbiniai scheminiai brėžiniai, veiksmų klausimai, sprendimo planai ir kt., kurie padės ne tik sunkumų patiriantiems, bet ir visiems mokiniams spręsti teksto problemas, atliekant analizę susidaryti mąstymo strategijas.

Šios užduotys padės ugdyti gabių mokinių aukštesniuosius matematikos gebėjimus spręsti užduotis laikantis nuoseklių mąstymo žingsnių neperžengiant 2 klasės kurso ribų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematika. Tekstiniai uždaviniai. 2 klasė II dalis. Daugyba ir dalyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 2 klasei


Dažnai su "Matematika. Tekstiniai uždaviniai. 2 klasė II dalis. Daugyba ir dalyba" perkama kartu