0

Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 0.40 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20 x 26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094420085

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" aprašymas

"Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.


Joje pateiktos užduotys padės pažinti skaičius nuo 1 iki 10, mokys suskaičiuoti, grupuoti daiktus po 2, 3, 4 ir t.t. Išmokys rašyti skaitmenis, supažindins su geometrinėmis figūromis, mokys jas pavadinti ir suskaičiuoti. Keletas užduočių supažindins vaikus su sudėtimi ir atimtimi, mokys palyginti daiktus: aukštas–žemas, ilgas–trumpas.

"Matematikos užduočių knygelėje priešmokyklinukams" yra užduočių, kuriose daiktus reikės nuspalvinti, iškirpti, priklijuoti – taip vaikas bus pratinamas naudotis įvairiomis rašymo priemonėmis, orientuotis popieriaus lape.

Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams, kurį parašė Jovita Ponomariovienė. Siūlome ne tik išsamų Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Ponomariovienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" perkama kartu