⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams

2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" aprašymas

"Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" skirta 5–7 metų vaikams, kurie rengiami eiti į mokyklą.


Joje pateiktos užduotys padės pažinti skaičius nuo 1 iki 10, mokys suskaičiuoti, grupuoti daiktus po 2, 3, 4 ir t.t. Išmokys rašyti skaitmenis, supažindins su geometrinėmis figūromis, mokys jas pavadinti ir suskaičiuoti. Keletas užduočių supažindins vaikus su sudėtimi ir atimtimi, mokys palyginti daiktus: aukštas–žemas, ilgas–trumpas.

"Matematikos užduočių knygelėje priešmokyklinukams" yra užduočių, kuriose daiktus reikės nuspalvinti, iškirpti, priklijuoti – taip vaikas bus pratinamas naudotis įvairiomis rašymo priemonėmis, orientuotis popieriaus lape.


  • Autorius: Jovita Ponomariovienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 20 x 26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420085

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams", kurį pristato Jovita Ponomariovienė. Siūlome ne tik išsamų "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovita Ponomariovienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Matematikos užduočių knygelė priešmokyklinukams" perkama kartu